Atlas anatomii człowieka Tomy 1,2 Indeksy

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320028523
zdrowie, medycyna

Należący do klasyki anatomii Atlas opracowany przez znanych naukowców. Materiał ilustracyjny został przedstawiony w kolorze i poszerzony o dużą liczbę przekrojów anatomicznych, zdjęć rentgenowskich, obrazów tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego oraz ultrasonografii. Umieszczenie obok siebie odpowiadających przekrojów anatomicznych i obrazów radiologicznych ułatwi interpretację badań CT i MRI oraz otworzy nowe możliwości ich rozumienia. Atlas przeznaczony jest zarówno dla studentów medycyny i stomatologii, jak i dla lekarzy praktyków. Zawiera najbardziej zbliżone do rzeczywistości przedstawienie budowy ciała ludzkiego. Atlas Wszystkie opisy zamieszczono zarówno w języku polskim, jak i angielskim. W oddzielnym tomie zamieszczono indeks nazw pojawiających się w Atlasie z odsyłaczami do odpowiednich stron.

Jantarka | 2016-10-26