Farmakologia. Tajemnice

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
zdrowie, medycyna

Podejmujemy w podręczniku wyzwanie odsłonięcia fragmentów najnowszej wiedzy tajemnej o wielu zagadnieniach związanych z mechanizmami działania leków i współczesnej farmakoterapii. Jest to ciągle ciąg dalszy i zarazem ważne uzupełnienie poprzedniego wydania podręcznika pt. Farmakologia po prostu. Tym razem, aby wskazać studentom kierunków medycznych możliwie najciekawsze problemy współczesnej farmakologii, posługujemy się formą pytań i odpowiedzi, uwzględniając dokonujący się niemal każdego dnia ogromny postęp wiedzy w dziedzinie biologii molekularnej, fizjologii, genetyki i immunologii.

bjasonek | 2016-08-22
Na półkach: Medyczne, Posiadam, Przeczytane