Farmakologia po prostu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
zdrowie, medycyna

Podręcznik bez trudu pomoże zaliczyć uniwersytecki kurs farmakologii i na zadowalającym poziomie przygotować się do Lekarskiego Egzaminu Państwowego. Rozmiary umożliwiają zabranie go ze sobą wszędzie, dla towarzystwa. Indeksy leków po każdym rozdziale wskażą najważniejsze leki do zapamiętania. Przejrzystość formy winna przyczynić się do łatwego poznania i zapamiętana mechanizmów, leżących u podstaw działania leków. AUTORzY

Scarlecia | 2015-09-27
Na półkach: Farmacja, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 2015 rok

Wydanie dobre do powtórek z farmakologii przed egzaminem. Informacje w pigułce. Nie da się z niej nauczyć farmakologii, jedynie uporządkować zdobyte wcześniej informacje.

bjasonek | 2016-08-22
Na półkach: Medyczne, Posiadam, Przeczytane