Smakołyki prosto z ula dla zdrowia i urody

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320029295
zdrowie, medycyna

Gorąca herbata z miodem i cytryną, a może mleko z miodem i masłem?... Nic nie stawia tak na nogi i nie chroni przed przeziębieniem, jak właśnie miód. Miód znany i stosowany w różnych postaciach od wieków jest niezastąpiony również dzisiaj. Cenią go zarówno zwolennicy medycyny niekonwencjonalnej, jak i farmaceuci oraz lekarze. Warto wiec zapoznać się z jego zdrowotnymi właściwościami i dowiedzieć się, czym się właściwie różni od cukru?

książek: 2089
emil | 2016-09-04