Fantasy Komiks t. 27

Cykl: Fantasy Komiks (tom 27)
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiks, fantasy
komiksy
palooh

Dwudziesty siódmy tom antologii "Fantasy Komiks" zawiera dwa albumy z publikowanych już na łamach FK serii. W ostatniej części Zmierzchu bogów dochodzi do finałowego starcia młodych potomków Odyna, elfów i ludzi z mrocznymi hordami Posłańców Zimy. Od tej walki będzie zależał los wszystkich Dziewięciu Światów. Kolejna część cyklu Rozbitkowie z Ythaq opowiada o dalszych zmaganiach pięknych...

Kolejna część cyklu Rozbitkowie z Ythaq opowiada o dalszych zmaganiach pięknych bohaterek oraz poety Narvarta o ocalenie wszechświata równoległego. Tylko oni wiedzą, jak tam dotrzeć, ale w naszej rzeczywistości istnieją potężne siły, które chcą zawładnąć bogactwami innego świata. Szykują się niewiarygodne przygody obrońców planety Ythaq.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/fantasy-komiks/27

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/fantasy-komiks/27