Fantasy Komiks t 26

Tłumaczenie: Maria Mosiewicz-Szrejter
Cykl: Fantasy Komiks (tom 26)
Wydawnictwo: Egmont Polska
komiks, fantasy
komiksy
palooh

26. tom Fantasy Komiks zawiera dwa albumy komiksowe z gatunku fantasy. W ostatniej części serii Lasy Opalu młody bohater Darko wraz z drużyną zbiera armię, aby przeciwstawić się tyrańskim rządom czarownika Kamphre'a i wypędzić ze świata Opalu hordy demonów. Kolejna część cyklu Sloka opowiada o walce tytułowego bohatera o odzyskanie własnego ciała, które jest obecnie pod władaniem demonicy Shani. Tylko jeśli zdoła tego dokonać, będzie mógł ocalić przyjaciół i planetę przed apokaliptycznym konfliktem.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/fantasy-komiks/26

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/fantasy-komiks/26