Rehabilitacja w chirurgii

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320032113
zdrowie, medycyna

W książce przedstawiono aktualną wiedzę dotyczącą sposobów przygotowania i przeprowadzenia chorego przez najbardziej inwazyjną, a nierzadko okaleczającą metodę leczenia, jaką jest operacja chirurgiczna. Niewątpliwą zaletą podręcznika jest układ treści: od wiadomości ogólnych do szczegółowych, związanych ze specyfiką danego działu medycyny lub wręcz rodzajem operacji, a także przedstawienie szczegółowych planów i zaleceń dotyczących rehabilitacji, bogato ilustrowanych schematami i dokumentacją fotograficzną.

Booka | 2011-06-09
Przeczytana: październik 2010