Wybrane zagadnienia wychowania fizycznego w nauczaniu początkowym

Wydawnictwo: Fosze
poradniki

Niniejsze opracowanie zawiera wybrane zagadnienia dotyczące przygotowania lekcji wychowania fizycznego w klasach I III z sześciu podstawowych rodzajów zajęć: zabawy, gry ruchowe, mini gry sportowe, elementy gimnastyki podstawowej, elementy lekkiej atletyki, ćwiczenia i gry terenowe oraz sporty zimowe.Materiały te przeznaczone są przede wszystkim dla nauczycieli nauczania początkowego, którzy nie mają kwalifikacji do prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego oraz studentów studiów stacjonarnych i zaocznych, w uczelniach przygotowujących do zawodu nauczycielskiego, a także dla nauczycieli już praktykujących.

iwonad | 2011-06-02
Na półkach