Niebezpieczna umowa

Tłumaczenie: Monika Mróz
Cykl: Zapomniany ogród (tom 14)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Farlig avtale

Saga. zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-10-28
Przeczytana: 27 października 2012

Tom 14 Sagi "Zapomniany Ogród" kontynuuje dalsze losy dalszej bohaterki Emily. Tym razem bohaterka przeżywa chwile zgrozy. Kobieta zostaje wplątana w niebezpieczną umowę. Steffen usiłował zabić Ivana Wilse, jednak mężczyzna przeżył i wie doskonale, kto usiłował dokonać zabójstwa na jego osobie. Tymczasem Wilse prosi o odwiedziny Agnes i zawiera z nią potajemny układ. Nie zdradzi lesmanowi, kto usiłował go zabić w zamian za usługi seksualne Agnes...Agnes zwierza się Emily i ustala ją pośrednikiem pomiędzy Wilse, a nią. Dla rodziny tworzą inna wersję wydarzeń, a dla lesmana jeszcze inną.
Tymaczasem Edwin powraca i nachodzi Emily opowiadając co rusz nowe rewelacje o Gerhardzie. Jednak kobieta nie wierzy mu w ani jedno słowo.
Konstanse i Aron starannie układają plan zemsty na Karstenie, który co rusz dopuszcza się zdrady. Kobieta wprowadza plan w życie i wręcza mu tajemniczy list, który ma być dla niej ratunkiem i uwolni ją od męża na zawsze. Karsten znika.
Przyjaciółka Emily, Klara...

książek: 2064
Lublinianka | 2013-06-20
Na półkach: Przeczytane, Romans, sagi
Przeczytana: 27 października 2012

No tutaj dzieje się naprawdę dużo. Bardzo ciekawy tom, a Emily znów musi stawić czoło problemom.

Lucy Shirley | 2014-09-14
Przeczytana: 14 września 2014

To jest normalnie majstersztyk!

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: sierpień 2008

Wreszcie coś się dzieje, kolejne tajemnice i ten dreszczyk na plecach. Bardzo ciekawy, jeden z nielicznych

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: luty 2009

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Mirajane85 | 2016-01-12
theVoxPopuli | 2015-09-24