Synowie Diny

Tłumaczenie: Monika Mróz
Cykl: Zapomniany ogród (tom 15)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Dinas sønner

Saga. Zapomniany ogród to seria książek autorstwa Merete Lien. To pasjonująca, pełna tajemnic opowieść o miłości, zazdrości i zdradzie, o ludzkich słabościach i trudnych wyborach. Saga Zapomniany Ogród jest historią Emily, która rozpoczyna się w 1881 roku.

Książkowa-Fantazja | 2012-12-01
Przeczytana: 31 października 2012

Ostatni tom 15 Sagi "Zapomniany Ogród" opowiada o dalszych przejściach głównej bohaterki Emily. Tym razem kobieta dowiaduje się szokującej prawdy o swoim mężu, który jak się okazuje ma dwóch synów. Małżonkowie udają się w podróż. Na miejscu Emily rozpoznaje mężczyznę, który okazuje się być mężem Ingrid. Niespodziewanie przyznaje się do tego, że miał coś wspólnego ze zniknięciem Andreasa i postanawia pokazać Emily kryjówkę chłopca. Niestety okazuje się, że podstęp i kobiety życie jest zagrożone.
Kolejnym etapem Emily jest odwiedzenie przyrodniego rodzeństwa i Steffena. W jego atelier na widok obrazu kobiecie przypomina się coś bardzo ważnego.
Karsten zostaje zamordowany, jednak sprawcy nie udaje się odnaleźć, chociaż większość mieszkańców snuje domysły.
Paulline i latarnik usiłują się do siebie zbliżyć, jednak Aksel dalej kocha Emily. Wobec czego malarka ulega Hugowi.
Konstance zachodzi w ciążę z zarządcą, ich płomienny romans nadal trwa.
Finał jest taki, że Emily rodzi zdrową...

książek: 2064
Lublinianka | 2013-06-20
Na półkach: Przeczytane, Romans, sagi
Przeczytana: 29 października 2012

Ostatni tom no trochę mnie rozczarował. No i szkoda, że to już koniec, bo zakończenie ma wiele niedopowiedzeń.

Aiwlys | 2013-01-23
Przeczytana: sierpień 2008

No i wyszło szydło z worka. Nikt nie jest idealny, nawet Gerhard. Teraz to najbardziej żałuję Emily.

olaf2009 | 2014-09-02
Przeczytana: marzec 2009

jak na romansidło ok, czasem facet musi spojrzeć z kobiecego punktu widzenia ;)

Mirajane85 | 2016-01-12
theVoxPopuli | 2015-09-24