Serce nie sługa

Wydawnictwo: Bellona

Rozłąka jak wiadomo nie służy związkom, o czym Isabelle Beckett miała okazję się przekonać. Wrażliwym, oczytanym dziewczynom, wychowanym na powieściach Jane Austen nie jest łatwo żyć samotnie w świecie mężczyzn, wychowanych na twórczości Tolkiena. Szczególnie w dużej metropolii., zamieszkiwanej przez taksówkarzy ... Na szczęście życie w dużym mieście ma swoje zalety, a Isabelle będzie miała okazję je odkryć, jako stała bywalczyni galerii i wernisaży oraz ... seryjna monogamistka.

deluna | 2015-04-15

Totalnie mnie zaskoczyła ta skromna książeczka :) Oczywiście pozytywnie. Treść jest lekka, ale ciekawa. Natomiast język... to majstersztyk humoru. Śmiałam się do łez :) Lata minęły, odkąd czytałam coś tak szczerze zabawnego, napisanego jednocześnie żywym , potocznym językiem. Po przeczytaniu od razu postanowiłam, że muszę ją sobie kupić, po prostu po to, żeby wiedzieć gdzie zajrzeć by sobie rozjaśnić humor. Idealna pozycja do własnej biblioteczki.

GabiPBB | 2012-10-16
Przeczytana: 13 grudnia 2010

Czasami napotykam na kobiety, które sprawiają wrażenie totalnie nie rozgarniętych: nie umieją parkować, piszczą do telefonu, wywracają się o własne nogi. Zastanawiałam się co one mają w głowie i dzięki lekturze tej książki już wiem: nic. Pustka, zero, groszek to za dużo powiedziane. Bohaterką jest dziewczyna, która rozstaje się z facetem i jej jedynym problemem jest męska część globu. Próba stworzenia bohaterki na wzór Bridge Jones. Robienie kopi czegoś beznadziejnego jest żałosne samo w sobie.

evelyn26 | 2012-04-28
Przeczytana: styczeń 2010

bardzo lubie te ksiazke za humor,dowcip ,za znakomity jezyk australijskiej pisarki,idealna dla plci pieknej,opowiada o zabawnych perypetiach bohaterki,mieszkajacej w Sydney, z mezczyznami ktorzy staja na jej drodze.Czyta sie jednym tchem ;-))))))))))szczerze polecam!!!

pola_ana | 2014-10-28
Marta Litwińska | 2014-08-10