Wszystko co najlepsze

Fine things
83-7132-814-1
dom, rodzina, tragedia, miłość

Inne wydania

Kiedy Bernard Fine, biznesmen po trzydziestce, pogodziwszy się z tym, że przyjdzie mu spędzić życie w stanie kawalerskim, poznaje Elizabeth O'Reilly i jej pięcioletnią córeczkę, nie przypuszcza nawet, że oto spotkał kobietę swego życia. U boku Liz, która odwzajemnia jego uczucia, Bernard znajduje rodzinę i wymarzony dom. Wkrótce na świat przychodzi ich syn, ale szczęście Fine'ów nie trwa...

U boku Liz, która odwzajemnia jego uczucia, Bernard znajduje rodzinę i wymarzony dom. Wkrótce na świat przychodzi ich syn, ale szczęście Fine'ów nie trwa długo - spada na nich straszny cios....

mroźny_poranek | 2013-12-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2013

Niezwykle wzruszająca książka o radości, miłości, ale także o nieszczęściu, które może spotkać każdego z nas.
Przyznam, że po przeczytaniu tej książki byłam niezwykle poruszona.
Otwarła mi oczy na to, że należy cieszyć się każdą chwilą, a także doceniać najmniejszą rzecz, którą się ma.
Szczęście jest jak bańka mydlana, mogąca w każdej chwili pęknąć.
I właśnie ta powieść to ukazała.
Jest realna; taka historia może przydarzyć się każdemu.
Polecam "Wszystko co najlepsze".

virgo123 | 2015-12-12
Przeczytana: 2012 rok

Pierwsza książka D. Steel, którą przeczytałam. Bardzo wzruszająca książka. Byłam bardzo poruszona, gdy ją czytałam. Moja ulubiona!

Gosia9101 | 2013-09-19
Przeczytana: 19 września 2013

Wzruszająca opowieść o tym jaki los bywa przewrotny. Bernard ma bardzo ważne stanowisko w firmie, którą ma kiedyś przejąć, ale do szczęścia brakuje mu miłości. Pewnego dnia poznaje 5 lentią, śliczną dziewczynkę i to właśnie od niej zaczyna się jego wielkie szczęście pełne miłości. Gdy poznaję matkę Jane, zakochuje się w niej natychmiast i to z wzajemnością. Po pewnym czasie znowu mają powód do radości, rodzina się powiększa. Rodzi im się zdrowy chłopczyk Alex. No ale wtedy szczęśliwy los się od nich odwrócił i nic nie było już takie jak kiedyś. Ich życie wywraca się do góry nogami i nic nie zapowiada tego, żeby jeszcze kiedyś mogli zaznać szczęścia...

Naprawdę piękna, wzruszająca opowieść prosto z życia wzięta,która potrafi wycisnąć łzy z oczu.

Karolina | 2013-08-08
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2013 rok
Przeczytana: 08 sierpnia 2013

Świetna książka:)
W pewnym momencie nawet się popłakałam..
W książce dużo się dzieje.. Może nawet za dużo..
Bernie dużo przeszedł w swoim życiu, zarówno dobrego jak i złego. Poznawał kobiety w których sie zakochiwał, które go raniły.. Największym szczęciem w jego życiu była Jane, Alexander, Liz i Megan..
W pewnym momencie myslałam, ze już nic dobrego go nie spotka, ale role się odwróciły..
Zaznał szczęścia, strachu, bólu..
Podziwiam go za jego uczucia do Jane.. Nie była ona jego rodzoną córka a mimo to strasznie ją kochał i był w stanie zrobić dla niej wszystko.

Pozytywna książka, wzruszająca.. Ukazująca, że nie zawsze w życiu dzieją się te dobre lub zle rzeczy.. Polecam!!

Kasia | 2012-10-18
Przeczytana: 2010 rok

Książka, która przeczytałam jednym tchem. Która wywołała u mnie łzy wzruszenia. Na początku życie, jak w bajce, upragniona miłość... a potem szara rzeczywistość i śmierć.

Piękna opowieść, która pokazuję, że dziś możemy mieć wszystko, a jutro już nic.

Meliska | 2014-07-21
Przeczytana: 03 marca 2013

Niesamowicie wzruszająca, nie na samotne wieczory. Po przeczytaniu miałam ochotę kogoś mocno przytulić. Wylałam morze łez, mimo to podobała mi się. Książka o miłości, przywiązaniu, lojalności i prawdziwym życiu.

Magda | 2012-10-30
Przeczytana: 21 czerwca 2012

Podobają mi się wszystkie książki Danielle Steel, które dotąd przeczytałam, ta również. Nie ukrywam, że czytając ją w pracy powstrzymywałam się aby się nie rozpłakać:)
Polecam, piękna historia, smutna ale piękna.

Kamila | 2013-01-16

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Tą powieść przeczytałam jednym tchem. Strona po stronie wątki się zmieniały co dało na koniec jedną spójną całość. Autorka potrafi dozować emocje i układa historię bohaterów tak, że staje się ona jak najbardziej życiowa i realna. Porusza najtrudniejsze tematy jakimi jest śmierć, miłość i samotność. Nikt z nas nie chciałby postawić się w roli Bernarda, ponieważ zmagał się ze swoimi słabościami i trudno było mu przezwyciężyć pustkę po stracie ukochanej osoby. Gdy pojawiła się kolejna kobieta miał wyrzuty sumienia,że zdradza swoją nieżyjącą już żonę, ale mimo to podjął właściwą decyzję i zaczął budować szczęście na nowo. Nie wiem jakbym zachowała się na jego miejscu, ale na pewno wypłakałabym tyle samo łez co Bernie. Polecam gorąco tą mądrą książkę.

Konwalia | 2016-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2016

Nie jest to książka wysokich lotów i pewnie bym po nią nie sięgnęła, gdyby nie możliwość słuchania podczas wykonywania domowych czynności (audiobook). Ot takie babskie czytadło ale miejscami bardzo infantylne i dość przewidywalne.

aska | 2015-03-31

Moja pierwsza książką tej autorki. Nie ukrywam przeczytana jednym tchem. Jak dla mnie - super!
Ukazuje to, co może spotkać każdego z nas.
Piękna, wzruszająca książka godna polecenia!