Kropla zazdrości, morze miłości

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Batalia

Kinga pogrąża się w rozpaczy po stracie ukochanego, zaniedbując pracę i przyjaciół. Czy otrząśnie się na czas, by nie stracić tego, co najważniejsze i co dotąd trzymało ją przy życiu? Nie jest to łatwe, bo ilekroć Kinga wyjdzie na prostą, powracają do niej koszmary… Tymczasem Hania, przyjaciółka Kingi, staje na początku nowej drogi – niestety bardzo wyboistej. Przeszkodą w dążeniu do...

Tymczasem Hania, przyjaciółka Kingi, staje na początku nowej drogi – niestety bardzo wyboistej. Przeszkodą w dążeniu do szczęścia okazują się liczne zobowiązania oraz chęć osiągnięcia sukcesu. Rosnąca ambicja przyćmiewa wartości, dla których jeszcze nie tak dawno Hania była w stanie poświęcić wszystko.

„Kropla zazdrości, morze miłości” to nie tylko wspaniała opowieść o miłości, lecz także o emocjach – nie zawsze tych łatwych. Bohaterki Natalii Sońskiej wiedzą, że życie wymaga od nas dużo zaangażowania i dobrej woli, by ład i harmonia mogły zagościć w nim na dobre.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Trzecie już część, a Natalia Sońska nie zwalnia nawet na chwilę.

Nareszcie doczekaliśmy się kontynuacji losów Hani i Kingi.
Nie ma co ukrywać, że autorka zafundowała nam cały wachlarz emocji, a dziewczyny musiały naprawdę wiele przejść żeby cieszyć się zasłużonym happy endem.

Nie będę streszczać treści.
Jeżeli pokochaliście te bohaterki, to możecie śmiało sięgnąć po tę książkę.
Gwarantuję, nie zawiedziecie się.

Dama_Karo | 2017-03-21
Przeczytana: 21 marca 2017

Są takie chwile, kiedy wszystkiego mamy dość: pracy, rodziny, obowiązków, a nawet własnych myśli. Tak właśnie czują się Hania i Kinga, zupełnie zagubione we własnych światach.

Książka zaczyna się od tajemnicy. Poznajemy Kingę, ale nie wiemy o niej nic poza tym, że jest w głębokiej depresji po stracie kogoś bliskiego i wcale nie ma ochoty z niej wychodzić... Akcja toczy się powoli, znamy coraz lepiej głównych bohaterów, ale zostają pewne niewiadome, które intrygują i sprawiają, że mamy ochotę czytać dalej...

Jednego możecie być pewni: w tej książce nie zabraknie Wam emocji! Miłość, zdrada, zazdrość, przyjaźń, rozczarowanie, strach, rozpacz, tęsknota: to wszystko się ze sobą przeplata i sprawiają, że czytelnik mocniej przeżywa lekturę. Na szczęście, tym razem bohaterowie są bardziej wiarygodni i pozbawieni (tak kującej mnie wcześniej w oczy) idealności. Mają problemy, strzelają "fochy" i nie radzą sobie sami ze sobą. Co prawda niewiele wiemy o ich wyglądzie i ich zachowania bywają...

Książkanonstop | 2017-03-15

Premierowo

Kiedy ból po stracie ukochanej osoby zabiera nam radość i chęć życia, dobrze mieć obok siebie ludzi, którzy nie pozwolą, abyśmy zatracali się w żałobie...

Kinga straciła sens istnienia, najdroższy jej sercu mężczyzna odszedł na zawsze. Pozostawił piękne wspomnienia, które, niestety są tylko obrazami w głowie dziewczyny. Już nigdy nie staną się rzeczywistością. Jest jeszcze coś, co jej po nim zostało. Rozwijające się pod sercem nowe życie. Ono już do końca przypominać będzie Kindze o wspaniałym, oddanym Danielu. Przyjaciółka Kingi, Hania, robi wszystko, aby choć na sekundę na zbolałej twarzy zatańczył cień uśmiechu. Nie jest to z wiadomych przyczyn proste. Dotychczas życie Hani było piękne. Zakochana z wzajemnością pielęgnowała życie rodzinne, w które wkroczyła wiążąc się z Wiktorem. Dziennikarka odnosi wrażenie, że do pełni szczęścia potrzebuje tylko narzeczonego oraz jego przybranych pociech. Z radością spędza czas na zabawach z Mikołajem i Oliwią. Chociaż dzieci...

Antyterrorystka | 2017-03-27
Przeczytana: 2017 rok

Na kartach powieści poznajemy dalsze losy bohaterek "Garści pierników, szczypty miłości" ( klik) i " Mniej złości, więcej miłości" ( klik), czyli Hani i jej przyjaciółki Kingi, oraz ich najbliższych.

Kinga przeżywa żałobę po stracie ukochanego, Hania wspiera ją w każdym momencie, głaszcze po głowie, ale również daje kopniaka, próbując postawić koleżankę na nogi.
Przez to zaczyna zaniedbywać swoje sprawy... nie wyrabia się z obowiązkami zawodowymi, idealny związek przechodzi poważny kryzys.

Dzięki niej Kinga awansuje i świetnie sprawdza się na nowym stanowisku. Równocześnie redakcje w których pracują dziewczyny, startują w prestiżowym konkursie. Czy walka o zwycięstwo nie poróżni bratnich dusz? Czy sprawy sercowe ułożą się Hani i Kindze, tak jak powinny?

więcej http://antyterrorystka.blogspot.com/2017/03/utonac-w-morzu-miosci-przez-krople.html

Wera2604 | 2017-03-27
Przeczytana: 26 marca 2017

Dwie kobiety, jeden problem jakim jest miłość i związane z nią przeszkody. Nikt nie mówił, że będzie łatwo. O swoje trzeba zawalczyć.

Kinga straciła tak wiele ukochaną osobę, ale ten brak szybko wynagradza jej "nadzieja" na lepsze jutro. To nie koniec kłopotów, bo żałobą najlepiej kogoś obarczyć. Czy wybaczy i da upust emocjom. Co z tym wszystkim będzie miał wspólnego Kamil?

Natomiast przyjaciółka Kingi- Hania pogubiła się w życiu i chce trochę ochłonąć. Zamiast zmniejszać straty dokłada tylko do przysłowiowego pieca. Jej życie z Wiktorem staje na piedestale i jest interesujące dla dziennikarzy. Kto za tym stoi? Kto chce przeszkodzić tej miłości?

Tam gdzie jest miłość zawsze pojawia się zazdrość. Temat rzeka, ale ile intrygujących rzeczy spotyka zakochanych? Och mnóstwo.

Gdy tracisz najcenniejszą osobę wydaje się, że nic już nie będzie takie jak do tej pory. Ciężko pogodzić się z zaistniałymi sytuacjami. Ale zawsze jest nadzieja i to ona podtrzymuje nas na duchu. Czy można...

Czytelniczka | 2017-03-18
Na półkach: 2017, Przeczytane

Trzecia część przeczytana. Cała serię bardzo dobrze się czytało. Droga Pani Natalio mam jedną uwagę Szczecin nie leży nad morzem. W tym mieście nie występują sztormy i z jodem też jest słabo. W Szczecinie nie można też pójść na spacer nad Zalew. Do Zalewu jest ok. 30 km. 😊 Czekam na kolejną książkę.

Cyrysia | 2017-03-20

bodzia | 2017-03-23
Przeczytana: 23 marca 2017

Kropla zazdrości, morze miłości to kontynuacja Garści pierników, szczypty miłości i Mniej złości, więcej miłości. Bohaterkami wszystkich części są dwie przyjaciółki Hania i Kinga które zmagają się z przeciwnościami losu w dążeniu do upragnionego szczęścia. Hania biorąc na siebie zbyt dużo obowiązków na chwilę gubi się w tym co ważne, niewłaściwie oceniając sytuację doprowadziła do konfliktu z ukochanym. Natomiast Kinga przypadkowo odkryła, że celowo została wprowadzona w błąd przez ojca jej dziecka oraz policjanta Kamila, którego uważała za przyjaciela, nie potrafiąc się z tym pogodzić popada w rozpacz….
Autorka zafundowała czytelnikom cały wachlarz emocji. Miłość, zdrada, zazdrość, przyjaźń, rozczarowanie, strach, rozpacz, tęsknota: to wszystko się ze sobą przeplata prowadząc do szczęśliwego się happy endu.

Ania Kantorczyk | 2017-03-26
Przeczytana: 26 marca 2017

Książka, która nie trafiła w gust amazonki XXI wieku :) Poza tym - całkiem sympatyczna :)

Ewelina | 2017-03-23
Przeczytana: 23 marca 2017
Patronaty tygodnia

Urban noir w klimacie filmów „Infiltracja” i „Donnie Brasco”, historia o emocjach - nie zawsze tych łatwych, klimatyczny thriller w klimacie „Fargo”, historia, której akcja toczy się w Watykanie w czasie konklawe oraz powieść o miłości i stracie otwierająca siedmiotomowy cykl - to tylko niektóre z historii, które przeczytacie w nowościach wydawniczych. Polecamy!