Kropla zazdrości, morze miłości

Cykl: Garść pierników, szczypta miłości (tom 3)
Wydawnictwo: Czwarta Strona
Batalia

Kinga pogrąża się w rozpaczy po stracie ukochanego, zaniedbując pracę i przyjaciół. Czy otrząśnie się na czas, by nie stracić tego, co najważniejsze i co dotąd trzymało ją przy życiu? Nie jest to łatwe, bo ilekroć Kinga wyjdzie na prostą, powracają do niej koszmary… Tymczasem Hania, przyjaciółka Kingi, staje na początku nowej drogi – niestety bardzo wyboistej. Przeszkodą w dążeniu do...

Tymczasem Hania, przyjaciółka Kingi, staje na początku nowej drogi – niestety bardzo wyboistej. Przeszkodą w dążeniu do szczęścia okazują się liczne zobowiązania oraz chęć osiągnięcia sukcesu. Rosnąca ambicja przyćmiewa wartości, dla których jeszcze nie tak dawno Hania była w stanie poświęcić wszystko.

„Kropla zazdrości, morze miłości” to nie tylko wspaniała opowieść o miłości, lecz także o emocjach – nie zawsze tych łatwych. Bohaterki Natalii Sońskiej wiedzą, że życie wymaga od nas dużo zaangażowania i dobrej woli, by ład i harmonia mogły zagościć w nim na dobre.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

isia2652 | 2019-08-16
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 16 sierpnia 2019

Fantastyczne zakończenie historii losów 2 przyjaciółek Hani i Kingi.
O ile pierwsza część skupiała się na Hani, a druga na Kindze, połączenie tych dwóch bohaterek w ostatnim tomie było strzałem w dziesiątkę :)
Uwaga była równo podzielona dla obu dziewczyn.

Oczywiście jestem kupiona przez Mikołaja już od pierwszego tomu <3

gabriella | 2019-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2019

W trzecim tomie losy dwóch przyjaciółek przeplatają się.Czeka ich wiele trudności na drodze do szczęścia.Każda strona robi wrażenie.Ciekawa i nie można się od niej oderwać.

maanysia | 2019-01-15
Przeczytana: 14 stycznia 2019

Chyba najlepsza część, tak mnie wciągnęła, że przeczytałam ją w pół dnia :D Może troszkę przewidywalna jednak, ale mi to osobiście nie przeszkadza, lubię takie książki i takie zakończenia :)

Aneta1974 | 2018-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2018

zachecona opinia na grupie sięgnełam po te ksiązke i jedyne czego żałuje to tylko to ze nie sprawdzilam ze to jest trzecia częśc serii.na tyle mnie zainteresowala że teraz sięgam po częsc pierwsza i drugą ;)

Zuzanna | 2018-11-18
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka, 2018
Przeczytana: 26 listopada 2018

Dobre zakończenie..

inkaa2000 | 2018-11-04
Przeczytana: 04 listopada 2018

Ostatnia część losów Kingi i Hani. Czy w końcu ułoży im się życie, czy dalej będzie za nimi wlokła się przeszłość? Kto czytał poprzednie, zapewne z chęcią sięgnie po ostatnią i raczej się nie zawiedzie.

Karolina | 2018-10-08
Przeczytana: 07 czerwca 2018

Kinga pogrąża się w smutku, zaniedbując pracę i przyjaciół. Czy otrząśnie się na czas, by nie stracić tego, co dla niej najważniejsze? Nie będzie łatwo, bo ilekroć wyjdzie na prostą, powracać będą do niej koszmary.
Hania tymczasem staje na początku nowej, niestety, wyboistej, życiowej drogi. Przeszkodą w dążeniu do szczęścia okazują się liczne zobowiązania oraz chęć osiągnięcia sukcesu. Rosnąca ambicja przyćmiewa wartości, dla których jeszcze nie tak dawno Hania była w stanie poświęcić wszystko.

andzia12 | 2018-09-22
Przeczytana: 21 września 2018

Czasami pomimo miłości w każdy związek wkrada się rutyna. I choć Hania odbiera to jako coś złego, to tak naprawdę jest to d miłość objawia się też stałością, taka codzienna rutyna. A błędne decyzję podjęte pod wpływem emocji, mogą źle się skończyć.

Przyjemna ostatnia część trylogii :) choć dla osobiście najsłabsza.

Astra | 2018-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2018

Niestety najsłabsza książka w dorobku autorki. Nudna i irytująca.

Agnieszka Garncarczyk | 2018-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2018

Główne bohaterki Kinga, Mira i Hania to typowe przedstawicielki współczesnych młodych kobiet pracujące w korporacjach. Łączy je przyjaźń oraz wspólne tematy ponieważ wszystkie trzy pracują w redakcjach gazet.
Kinga dodatkowo przeżywa traumę po śmierci ukochanego Daniela, który zginął w czasie akcji policyjnej.
Ciekawy wątek, który poruszyła autorka w swej powieści to temat sutenerstwa i werbowania młodych kobiet do domów publicznych. Pokazanie tego procederu na kanwie show biznesu to ważna sprawa, bo w ten sposób niejednokrotnie odbywa się rekrutacja.
Trochę zbyt nudny wątek uczuciowy Hani i Wiktora momentami miałam wrażenie,że sami nie wiedzą czego oczekują od siebie.
No i zupełna porażka jak dla mnie babcia Kingi, starsza pani mająca spore doświadczenie życiowe i intuicję i sprowadzona do roli wróżki tarota i alkoholiczki. Szkoda bo mogła być ciepłą dobrą postacią w zagmatwanym życiu dziewczyny.
Podsumowując niezła powieść na letnie dni, ale mogłaby być ambitniejsza.