Uprowadzenie lady Rowany

Seria: Romans Historyczny
Wydawnictwo: Harlequin Polska, HarperCollins Polska
giovanna

Eric po śmierci rodziców wychowywał się w zamku hrabiego Sainte-Columbe z jego jedyną córką, lady Roweną. Chociaż kochał Rowenę, z szacunku do swego dobroczyńcy ukrywał uczucia i sumiennie wykonywał wszystkie obowiązki. Wkrótce, w uznaniu zasług, otrzymał własny majątek i tytuł szlachecki. Tymczasem Rowena, niechętna kandydatom wybranym przez rodziców, wstąpiła do klasztoru. Hrabia nie godzi...

Hrabia nie godzi się jednak z decyzją córki. Zleca sir Ericowi bardzo nietypowe zadanie. Ma uprowadzić Rowenę z klasztoru i przekonać ją do małżeństwa...

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3312,uprowadzenie-lady-rowany.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3312,uprowadzenie-lady-rowany.html

beatajv | 2018-01-17
Elephant | 2018-01-01