Pewnego razu...

Tłumaczenie: Piotr Grzegorzewski
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
837298607X

Co byś zrobił, gdyby pewnego dnia opowieści z dzieciństwa o elfach i złych czarownicach okazały się prawdą? Co byś zrobił, gdyby fantazja okazała się faktem? To właśnie przydarzyło się Thomowi Kindredowi. Zobaczył rzeczy cudowne i straszne zarazem. Ponieważ tam, gdzie jest Dobro, musi być i Zło. Thom spotkał wiedźmy i demony. Zetknął się perwersyjna namiętnością i zepsuciem. I stanął oko w oko z najgorszym z koszmarów... Baśń dla dorosłych.

Endriux | 2016-05-08
Przeczytana: 30 kwietnia 2016

Czarownice, wróżki, elfy, miłość , seks, tajemnice oto główne składniki owej książki. Mogło być fajnie wyszło tak sobie.

wrzos118 | 2018-02-14

Powieść ta opowiada o losach Thoma Kindreda, który przyjeżdża w swoje rodzinne strony, by leczyć skutki udaru. Na początku dowiadujemy się o jego przeszłości, później poznajemy jego przyjaciela i opiekuna z dawnych lat.

Choć Thom przybył na odpoczynek, nie jest mu dane zaznać spokoju. Co krok prześladuje go tajemnicza sroka. O jego względy walczą też trzy różne kobiety. Bohater z początku nie wierzy we wróżki, szybko się to jednak zmienia. Przypomina sobie swoją przeszłość i kluczową rolę matki. Po jakimś czasie dowiaduje się, że w jego rękach jest los świata baśni, elfów i nimf, dobra i zła.

Styl pisania Herberta zasługuje na uznanie. Jego opisy są barwne, pełne szczegółów oraz ciekawe. Książkę czyta się jednym tchem i nie da się od niej oderwać. Jakie jest jednak zakończenie tej książki, tego dowiecie się sami... Może was zaskoczy, a może nie ;).

zuza | 2013-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2013

Moje pierwsze,prezentowe,spotkanie z tym autorem. Książkę czyta się lekko;straszyć-nie straszy, chyba, że ktoś cierpi na arachnofobię;za to sporo w niej barwnego erotyzmu. Chętnie sięgnę po następną pozycję, tylko od czego zacząć?

jovika | 2015-09-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2015

kolorowa bajeczka dla dorosłych.
pewnego razu... zdarzyło się zakochanie, miał miejsce wypadek, a finalnie wszyscy żyli długo i szczęśliwie...

Magdalena | 2013-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2013

Sympatyczna i dobrze się czyta.

ShaakTi1138 | 2018-03-25
Przeczytana: 2015 rok