Partnerzy czy rywale?

Seria: Książki o miłości - Nora Roberts
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Worth the Risk: Partners
Agnieszka

Matt Bates i Laurel Armand działają sobie na nerwy, odkąd tylko się poznali. Ciągłe docinki i wzajemne złośliwości – to ich codzienność w redakcji. Jednak gdy ta dwójka rywalizujących dziennikarzy zostaje zmuszona do współpracy przy zbieraniu materiałów na temat morderstwa, zaczyna między nimi iskrzyć. Niestety Matt i Laurel wchodzą w drogę obłąkanemu mordercy. Razem muszą walczyć o życie.

źródło opisu: Harper Collins Polska, 2016

źródło okładki: zdjęcie autorskie

aska903 | 2017-05-18
Przeczytana: 18 maja 2017

Świetna książka o miłości. Matt i Laurel powierzchownie się nie lubią, ale dzięki zagadce śmierci żony dawnego przyjaciela rodziny Laurel zaczynają prywatne dziennikarskie dochodzenie, który ich do siebie zbliży. Niestety kiedy okazuje się, że kobiecie grozi niebezpieczeństwo Matt nie potrafi się powstrzymać i wyznaje jej swoją miłość po czym boi się, że zrobił to za szybko na szczęście okazuje się, że wcale nie jest za szybko ponieważ ona również go kocha. Najgorsze okazuje się, że to najbliższa krewna przyjaciela Laurel jest morderczynią. Polecam książkę tym, którzy uwielbiają romanse. Jak dla mnie przyjemna książka do poczytania popołudniu dla relaksu.

Ancolek | 2017-10-17
Maciek | 2017-10-07