Boże Narodzenie. Kolorowanka kreatywna z szopką do składania

10 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Boże Narodzenie. Kolorowanka kreatywna z szopką do składania
religia
Anna

To najwspanialsza historia na świecie, którą każdy powinien poznać. Twoje dziecko też! Ale co zrobić, aby opowieść o narodzinach Pana Jezusa była dla najmłodszych ciekawą i Wesołą Nowiną? Z pomocą przybieżeli Anita Graboś i o. Wacław Oszajca SJ. Dzięki kreatywnej kolorowance Twoje dziecko połączy bardzo przyjemne z bardzo pożytecznym! W TYM ŚWIĄTECZNYM ZESTAWIE ZNAJDZIESZ: - 31 stron do...

W TYM ŚWIĄTECZNYM ZESTAWIE ZNAJDZIESZ:

- 31 stron do kolorowania,

- szopkę do składania,

- Wesołą Nowinę o Bożym Narodzeniu do czytania.

źródło opisu: opis wydawcy

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1467933-boze-narodzenie-kolorow...»

Anna | 2016-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2016

Boże Narodzenie Kolorowanka kreatywna z szopką do składania przeznaczona dla dzieci w wieku 2 - 5 lat. Przejrzystość stron oraz wykonanych przez Panią Anitę Graboś rysunków podkreślają jej staranność w kolorowance. Dzieci dzięki tej kreatywnej kolorowance odkryją, że głosić nowinę o Bożym Narodzeniu może każdy nawet one. Dodatkowy element stanowi : szopka, którą dziecko może samo złożyć lub z pomocą rodzica. Teksty umieszczone pod rysunkami autorstwa Wacława Oszajca SJ zostały ujęte w sposób zrozumiały, ciekawy w świecie małego dziecka poznającego po kroku Biblię na podstawie kreatywnej kolorowanki. Wydawnictwo Wam przygotowało idealnie dobrany prezent dla dzieci na święta. W kolorowane kreatywnej znajdziemy 32 strony, szopkę do sklejania, naklejki oraz historię o Bożym Narodzeniu. Polecam tą pozycję dla dzieci zakupić.

dobrerecenzje | 2016-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2016

Święta Bożego Narodzenia to bardzo rodzinny czas, dorosłych nastrajają bardzo pozytywnie, a dzieci cieszą się szczególnie z prezentów, ale też wspólnego kolędowania czy ubierania choinki.
Kolorowanka kreatywna jest też świetną zachętą do wspólnego spędzania czasu: dzieci z rodzicami bądź z dziadkami. W tej świątecznej książeczce znajdziecie 31 stron do kolorowania, szopkę do składania, oraz wesołą opowieść o narodzeniu Bożego Dzieciątka.
Książeczka jest dla dzieci w przedziale wiekowym od 2 do 5 lat, ale to taka praca zespołowa, bowiem dzieci kolorują, starsi składają szopkę, a potem wspólnie czytają wesołą nowinę o Bożym Narodzeniu. Książka w formacie A4, a części szopki do złożenia są utwardzone aby można je wyciąć, skleić i wspólnie złożyć – czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym.
Taka książeczka to świetna okazja do prezentu pod choinkę, a na czas świąt dużo radości, uśmiechu, zabawy, oraz wielu wspólnie spędzonych chwil.
Zapraszamy Was do Betlejem – wydawnictwo WAM wraz...

Klaud | 2017-01-22
wisia10 | 2017-11-24