Dyskusje o książce Utracona sztuka dochowywania tajemnic

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Nie oceniaj książki po okładce?
Okładka zwraca moją uwagę, nie będę oszukiwać, że jest inaczej, ale nie kupuję książek, kierując się okładką. Zanim dokonam zakupu, czytam opis i opinie.
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LUTY 2019)
 Pieśń Maorysów  Krzyk Maorysów  Córka kupca  Kupiecka baronowa  Uległa i posłuszna  Jak zostać księżną  Kochanek  Zbudź się, kochanie  W objęciach diabła
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD 2018)
http://lubimyczytac.pl/polka/586550/oddam-za-koszt-wysylki/szczegoly Oddam książki za koszt wysyłki - cennik wg Poczty Polskiej. Zapraszam na priv :-)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
Pokazuje 6 z 11
Zobacz kolejne