Allegro - kampania grudzień kat. romans

Złamana przysięga

Tłumaczenie: Alina Patkowska
Seria: Harlequin Romans Historyczny
Wydawnictwo: HarperCollins Polska
Never trust a rebel
giovanna

Drew Castlemain przed laty został niesłusznie oskarżony o zdradę i musiał wyjechać z Anglii. Wiódł życie pełne przygód i intryg, aż w końcu trafił pod opiekę Harry’ego Salforde’a. Niedługo jednak cieszył się spokojem. Przyjaciel został napadnięty i śmiertelnie zraniony. Umierając, kazał przysiąc Drew, że uda się do Anglii i odwiezie jego córkę Elyse do narzeczonego. Pozornie proste zadanie...

Pozornie proste zadanie okazuje się nad wyraz skomplikowane. Drew szybko uświadamia sobie, że bardziej obawia się uroku pięknej Elyse niż stryczka. Tym bardziej że pozornie proste zadanie okazuje się nad wyraz skomplikowane…

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl

książek: 1933
Efemeryda | 2018-09-23
Przeczytana: 20 września 2018

Romans poprowadzony typowo dla Harlequina, gdzie po wielu mniej lub bardziej nieprawdopodobnych zdarzeniach wszystko kończy się pozytywnie, a miłość zwycięża. I miłość od pierwszego wejrzenia jest możliwa.
Gdy upał za oknem i nic się nie chce można roważyć przeczytanie. Szczególnego wysiłku intelektualnego nie wymaga, raczej odrobiny samozaparcia by lekturę dokończyć.

Rege | 2018-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2018

Zbyt pobieżnie zarysowane postacie z charakterami zmiennymi jak wiatr.

alja | 2018-04-04
Przeczytana: 04 kwietnia 2018