Mrtvý holky

Wydawnictwo: ARGO
czeski
Szymon

Deset povídek Miloše Urbana (včetně těch klasických, jako je Smrtečka či Běloruska) spadá do období let 2002 až 2006. Když je autor psal, nemyslel na konkrétní sbírku, která by je sjednotila do jednoho svazku. Některé vznikly spontánně a putovaly do šuplíku, jiné byly napsány na zakázku, část byla otištěna v domácích i zahraničních časopisech či povídkových výborech. Pro sbírku Mrtvý holky je autor upravil a pozměnil.

źródło opisu: http://www.argo.cz/knihy/132342/mrtvy-holky/

źródło okładki: http://www.argo.cz/knihy/132342/mrtvy-holky/