Zgłosuj na książki roku 2017

Bestia z ławki obok #6

Cykl: Bestia z ławki obok (tom 6)
Wydawnictwo: Studio JG
Tonari no Kaibutsu-kun
komedia szkolna, romans, shoujo, manga
komiksy
Dejikos

Nadchodzą walentynki! To doskonały pretekst, aby wyznać komuś swoje uczucia. Shizuku z koleżankami postanawiają wspólnie przygotować czekoladki na tę okazję. Oshima cały czas bije sie z myślami - z jednej strony kocha się w Haru i chciałaby podarować mu walentynkę, z drugiej jednak boi się odrzucenia. Tymczasem zbliżają się urodziny Shizuku - dziewczyna nie może się doczekać, ponieważ na tę uroczystość obiecała przyjechać jej matka.

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/