Po lekcjach x w kucyku

Houkago x Ponytail
9788380961982
komiksy
Meczii

Komedia romantyczna o licealistce i dużo starszym mangace! Natsuki, która kocha mangi, zostaje zaczepiona przez podejrzanego typa, Kiriyę. Pochopnie zakłada, że jest zboczeńcem i sprzedaje kopniaka, łamiąc mu nogę. Tymczasem okazuje się, że jest on autorem mang, a dziewczyna musi od teraz pomagać Kiriyi w pracy! Z czasem Natsuki zakochuje się…

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/

Wkp | 2017-06-03
Przeczytana: 01 czerwca 2017

OTAKU I MANGAKA

Romans, humor i szkolne życie to składniki, które doskonale do siebie pasują. A co powstanie jeśli dodać do tego mangakę i jego pracę? „Bakuman”? Nie, „Po lekcjach w kucyku – lekka, urocza i skutecznie poprawiająca humor opowieść o miłości do komiksów, która również miłością połączy twórcę obrazkowych historii i jego fankę.

Licealistka Natuski Sugawara nie jest, jak inne dziewczyny. Nie zależy jej na ubraniach, nie robi sobie makijażu, nie wybywa nigdzie towarzysko, zamiast tego woli czytać mangi. I kiedy tak pewnego dnia zaczytuje się w parku tomikiem „Diamentowego pyłu miłości” Ichijou Kiriko, roniąc łzy nad fabułą, podchodzi do niej pewien mężczyzna i pyta czy mógłby jej zrobić zdjęcie. Rzut oka na znak ostrzegający przed zboczeńcami wystarczy, Natsuki, posiadaczka czarnego pasa, sprzedaje mu solidnego kopa, łamiąc nogę. Kiedy jednak okazuje się, że podejrzany typ to Kiriya Taichi, mangaka, który chciał ją wykorzystać… oczywiście jako modelkę do najnowszego...

KiRu | 2017-06-12
Przeczytana: 12 czerwca 2017

Waneko. Brawo. Oklaski. Wreszcie wydaliście jeden z lepszych tytułów w tej tematyce.

Oczywiście jako fanka, musiałam się skusić natychmiastowo na papierowe wydanie... Które dozowałam sobie aż do teraz (i jak zwykle będę czytać raz za razem w wybranych momentach).

Cessie | 2017-08-18
Na półkach: Manga, Posiadam, Przeczytane