Zgłosuj na książki roku 2017

Serena's Nocturnes

Wydawnictwo: Edgard
angielski
kamk

Gdy Serena zaczyna pracę jako stewardessa, jej związek z Gregiem zostaje wystawiony na próbę. Kiedy pewnego dnia lot powrotny z Pragi do Londynu zostaje odwołany, znużona wyrzutami Grega Serena postanawia odwiedzić Phila, swojego dawnego nauczyciela muzyki, obecnie znanego pianistę. Spotkanie wzbudza w obojgu niepohamowaną falę pożądania... Serena's Nocturnes to powieść erotyczna dla...

Serena's Nocturnes to powieść erotyczna dla dorosłych czytelników. Pełne namiętności ukradkowe spotkania z kochankiem kontrastują z pełną czułości relacją z Gregiem. Zmysłowa gra bohaterów i erotyczne napięcie między nimi nie pozwalają oderwać się od lektury.

Powieść z nutką pikanterii - podniecająco skuteczne połączenie!

Powieść erotyczna w języku angielskim to niekonwencjonalny sposób nauki, który łączy opowieść o namiętności i błyskotliwe dialogi z nauką współczesnego angielskiego słownictwa oraz konstrukcji gramatycznych na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).

Tłumaczenia trudniejszych słówek na marginesach pozwalają cieszyć się przyjemnością lektury, bez odrywania się od książki. Na końcu każdego rozdziału znajdują się ćwiczenia utrwalające materiał leksykalny oraz sprawdzające zrozumienie treści.

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: Zdjęcie autorskie