Woda zjonizowana, życie bez chorób

Wydawnictwo: Obuolys
zdrowie, medycyna
Gosia_Łukasz

Terminy ważności produktów cały czas wydłużają się, a średnia długość życia - zmniejsza się. W aptekach coraz więcej różnych leków, a zdrowych ludzi - mniej i mniej. Metody diagnostyk są coraz bardziej wyrafinowane i doskonałe, a choroby - coraz bardziej zróżnicowane i bardziej niebezpieczne... Powstaje uzasadnione pytanie: DLACZEGO? Co robimy źle? Dlaczego chorujemy i starzejemy się? Odpowiedź znajdziecie w tej książce. Nie spieszcie się do apteki, jeśli czujecie się trochę gorzej! Jest prostszy i bardziej skuteczny sposób na przywrócenie zdrowia ciała i harmonii duszy. Woda "żywa" i "martwa" - to leki na ponad 70 chorób! Poznacie także sposób, jak skutecznie walczyć z:

* chorobami serca, arteriosklerozą, wysokim lub niskim ciśnieniem
* artretyzmem, podagrą
* nieżytem żołądka, zapaleniem jelita grubego
* astmą, katarem siennym
* chorobami nowotworowymi
* cukrzycą
* chorobami oczu i wielu innymi ciężkimi chorobami i schorzeniami

źródło opisu: mediasklep24.pl

źródło okładki: mediasklep24.pl

Magdalena_S | 2017-08-25
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: grudzień 2016

Jak dla mnie jest to jedna wielka reklama jonizatora do wody. Jakieś informacje o działaniu tego urządzenia są zawarte w książce, ale reszta to sama reklama.

rw26 | 2017-03-17
Przeczytana: 17 marca 2017