Kobiety wzdychają częściej

Okładka książki Kobiety wzdychają częściej Agata Przybyłek
Logo Lubimyczytac Patronat

Od przybytku głowa nie boli?

Zarówno tom I i II godne polecenia. Lekkie książki, szybko się czyta. Idealne do letniego odpoczynku.

Drugi tom serii Agaty Przybyłek.

Pierwszy przeczytałam w lekkim zainteresowaniem, niekiedy z dawką humoru.
Niestety, ale druga część zupełnie mnie nie zainteresowała. Stwierdziłam, że muszę ją dokończyć, bo szkoda odkładać "w trakcie". Choć po czasie pamiętam o czym była, to z każdą stroną wyczekiwałam jej końca. Marzyłam o tym, aby sięgnąć już po coś innego.

Zastanawiam się jeszcze czy sięgać po kolejne tomy. Jak na razie jestem bardziej na NIE.

Drugi tom serii Agaty Przybyłek.

Pierwszy przeczytałam w lekkim zainteresowaniem, niekiedy z dawką humoru.

Zastanawiam...

Książka lekka jak słomkowy kapelusz. Trochę błędów redakcyjnych (literówki, przecinki),zaskakująco słabe zakończenie. Atutem jest wartka akcja, sporo różnorodnych bohaterów. Na hamak może być ;-)

Zabawna, lekka -choć porusza też poważniejsze tematy-ksiązka o dojrzałej żonie i matce i jej codziennych a, i czasem nadzwyczajnych historiach :) Czyta się szybko i przyjemnie:)

Bardzo zabawna historia Zuzanny, pełna rozterek, różnych problemów i dobrego humoru.

Zabawna kontynuacja losów Zuzanny, Ludwika i filmowców oraz całej wioski Jaszczurki. Szybko się czyta, lekka, przyjemna 😊

"Całkowicie oddał się sztuce, więc chce, żeby wszystko było perfekcyjne i takie, jak to sobie wymyślił. Wysoka sztuka nie zna kompromisów, dlatego tak trudno mu się na nie zgodzić. "

Jest coś czemu oddajecie się na 100%?⠀
Ja staram się tak spędzać czas z Synem. Skakać z Nim po kałużach, czytać i oglądać bajki, wspinać się i zjeżdżać ze zjeżdżalni. Ale są też momenty, że bawi się sam, albo sam ogląda bajkę.
Chodzimy na spacery, ale często wieczorem wychodzę sama, by Antoś mógł spędzić czas z Tatą, a ja, żebym mogła zresetować myśli.
Jestem Mamą, ale przede wszystkim jestem Kobietą, Człowiekiem, który także potrzebuje czasu dla siebie... A Ty? Kiedy ostatni raz byłaś sama z sobą i ze swoimi myślami? ⠀

"Kobiety wzdychają częściej" to druga część serii o Zuzannie, która dalej zaskakuje. Mieszkając z Mężem, przystojnym wuefistą oraz swoim byłym narzeczonym w Jaszczurkach utwierdza w przekonaniu, że życie na wsi nie jest nudne. Tym bardziej, kiedy nieoczekiwanie ktoś staje się gwiazdą filmową.
Zuzka dalej zaskakuje, co sprawia, że warto poznać Jej losy :) ⠀

Jest coś czemu oddajecie się na 100%?⠀

Trochę komedii trochę tragedii taki lekki misz masz,fajnie się czyta.

Trochę komedii trochę tragedii taki lekki misz masz,fajnie się czyta.

Przychodze do was z drugim tomem książki @agataprzybylek pt: "Kobiety wzdychaja częściej ".
*********************************************
Pierwszy tom zakończył się na tyle burzliwe,że musiałam sięgnąć po to drugi. Jakie miłe zaskoczenie było dla mnie czytanie tej książki. Z racji, że naprawdę nie przepadam za tego typu literaturą. Naprawdę nie lubię romansów.. Ta książka jednak sprawiła, że nie raz się uśmiechnęłam. Lekka lektura o Zuzannie ,która jest smutna z powodu zachowania męża. Mąż ją zaniedbuje i ciągle zostawia ją sama ,by ponieść się swojemu hobby z kumplami. Zuzanna ma na głowie ekipę telewizyjną i do tego narzeczonego z czasów młodości, który zostawił ją bez słowa. Był to wtedy dla niej ciężki czas. Jednak mimo tego co zrobił, postanowiła wszystko puścić w niepamięć, bo uznała, że w taki sposób odkupił swoje winy. Jest jeszcze wuefista, który ją adoruje. Czy Zuzanna powinna dać się ponieść uczuciom? Czy może jednak zostać wierna mężowi? Nadal przebywa u nich siostrzenica męża Zuzanny - Kasia, która również przeżywa rozterki ze swoim chłopakiem poznanym na wsi. Zachowanie matki Kasi również ja dobija, dlatego też szuka rozwiązania tej sytuacji. Jak dla mnie fajna ,lekka literatura. Dobra na odpoczynek po ciężkich książkach np kryminałach, ale jak i dla samego relaksu. Siegne po 3 tom.
A wy jakie książki Pani Przybyłek czytaliście? Polecacie?

Jest to drugi tom książki z przygodami Zuzanny. Zuza znalazła się w sytuacji gdzie jej dom zamieszkuje przystojny wuefista i były narzeczony. Gdyby tego było mało do jej wsi przyjeżdża ekipa telewizyjna by nakręcić film dokumentalny o jej wypadku....

1982

Zabawna, szybko się czyta, zwariowana treść. Idealna podczas dojazdów do pracy, bardzo szybko się czyta!

• Przeczytane 2018
  • 2017
  • 2017

Dodaj cytat z książki Kobiety wzdychają częściej