Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Esprit
religia, rozmowa, wiara
religia
corn

W swojej najnowszej książce ojciec Teodor Knapczyk OFM opowiada Grzegorzowi Sokołowskiemu o wielkich cudach wiary, drodze uzdrowienia, samotności oraz przeszkodach w życiu duchowym. Ta rozmowa pozwala zrozumieć, czym jest doświadczenie Bożej mocy, charyzmaty oraz oddychanie Bożą obecnością. Jest też wielkim świadectwem zaufania Chrystusowi. Przede wszystkim jednak budzi pragnienie czerpania ze Źródła, by nie ustać w drodze na Szczyt.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/