Okładka książki Miłość zwycięża wszystko. Z Ojcem Józefem Witko OFM rozmawia Grzegorz Sokołowski Grzegorz Sokołowski, Józef Witko OFM
Grzegorz SokołowskiJózef Witko OFM Wydawnictwo: Esprit religia
religia
Esprit
2011-01-01
2011-01-01
978-83-61989-45-5
religia chrześcijaństwo Witko Duch Święty

przeczytałam w 2014 roku. Dała mi siłę do życia.

przeczytałam w 2014 roku. Dała mi siłę do życia.

Książka- wywiad przeprowadzony z o. Witko, opowiada w niej o wielu sprawach które stanowią nasze codzienne troski, lęki. Dzieli się z czytelnikami historią swojego powołania, opowiada skąd zrodził się w nim pomysł odprawiania mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie. Przybliża czym jest dla niego wiara, mówi o tym,co jest w życiu ważne, porusza tematy z pogranicza wieczności i tego co przemijalne. Słowa takie jak cierpienie, śmierć, modlitwa, anioły, wiara, nadzieja, miłość, przebaczenie, grzech, nienawiść- to nie tylko słowa zapisane na kartce papieru, za każdym z nich kryją się konkretne przemyślenia, to tematy, które są szerokie i długie jak rzeka. Pięknie obrazują tę książkę słowa samego autora zawarte we wstępie książki:
"Niech modlitwa będzie Waszą nadzieją, Aniołowie wsparciem, a wiara gwarancją, że wszystko ma sens. To jest bowiem przesłanie zapisanych tu rozmów (...)"
Polecam!

O. Witko w bardzo przystępny sposób wyjaśnia ważne sprawy i kwestie. Czyta się jak dobrą powieść. Pomocna! Polecam!!!

Kolejna książka, w której ojciec Józef Witko opowiada o tym co w życiu najważniejsze, czyli o MIŁOŚCI, gdyż " miłość zwycięża wszystko". Bóg powołał nas do miłości, dlatego warto uzmysławiać to sobie każdego dnia. Polecam ją każdemu, a szczególnie tym niedowiarkom, którzy nie rozumieją, bądź też szydzą z mszy z modlitwą o uzdrowienie.Polecam również tym, którzy nie wierzą lub też nie dopuszczają do siebie myśli, że szatan istnieje, a on naprawdę istnieje i zbiera między nami żniwo!
Polecam z całego serca!!!

Oceniając książkę na przeciętny nie chciałam powiedzieć,że jest kiepska. Nie, nawet zgadzam się ze wszystkim co tam jest napisane,ale jakoś nie porwała mnie za serce.

• Religijne
  • . Józef Witko OFM
  • Polskie
  • Religia

Józef Witko OFM Miłość zwycięża wszystko. Z Ojcem Józefem Witko OFM rozmawia Grzegorz Sokołowski Zobacz więcej