Grzegorz SokołowskiJózef Witko OFM Wydawnictwo: Esprit religia
religia chrześcijaństwo Witko Duch Święty
religia
978-83-61989-45-5
religia chrześcijaństwo Witko Duch Święty

Oceniając książkę na przeciętny nie chciałam powiedzieć,że jest kiepska. Nie, nawet zgadzam się ze wszystkim co tam jest napisane,ale jakoś nie porwała mnie za serce.

przeczytałam w 2014 roku. Dała mi siłę do życia.

Książka- wywiad przeprowadzony z o. Witko, opowiada w niej o wielu sprawach które stanowią nasze codzienne troski, lęki. Dzieli się z czytelnikami historią swojego powołania, opowiada skąd zrodził się w nim pomysł odprawiania mszy św. o uzdrowienie i uwolnienie. Przybliża czym jest dla niego wiara, mówi o tym,co jest w życiu ważne, porusza tematy z pogranicza wieczności i...

O. Witko w bardzo przystępny sposób wyjaśnia ważne sprawy i kwestie. Czyta się jak dobrą powieść. Pomocna! Polecam!!!

Kolejna książka, w której ojciec Józef Witko opowiada o tym co w życiu najważniejsze, czyli o MIŁOŚCI, gdyż " miłość zwycięża wszystko". Bóg powołał nas do miłości, dlatego warto uzmysławiać to sobie każdego dnia. Polecam ją każdemu, a szczególnie tym niedowiarkom, którzy nie rozumieją, bądź też szydzą z mszy z modlitwą o uzdrowienie.Polecam również tym, którzy nie wierzą...

• Chcę w prezencie
  • Religia
  • 2013
  • . Józef Witko OFM
  • Polskie
  • Religia
więcej mniej

Józef Witko OFM Miłość zwycięża wszystko. Z Ojcem Józefem Witko OFM rozmawia Grzegorz Sokołowski Zobacz więcej