Amos Daragon powiernik maski

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Panteon

W najdawniejszych legendach naszego świata znajdujemy opowieści o maskach obdarzonych mocą. Zawierają w sobie tajemną magię żywiołów. Powierzano je ludziom wielkiego serca i ducha. Istnieją cztery maski maska ziemi, maska powietrza, maska ognia i maska wody oraz szesnaście kamieni, które nadają maskom potężną magiczną moc. W odwiecznych zmaganiach między dobrem i złem, zadaniem takich nielicznych wybrańców jest przywrócenie równowagi tych sił. Amos Daragon, syn Urbana i Frilli Daragonów, został wybrany do pełnienia takiej misji. Od dnia jego narodzin Biała Pani zapisywała jego los złotymi literami we wspaniałej księdze dziejów nieśmiertelnych bohaterów. Biała Pani, najwyższa bogini świata, czekała cierpliwie na dzień, w którym jego tajemnica wyjdzie na jaw.

rurkins | 2016-08-07
| 2015-12-19