Fantazje na różne okazje

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie

W ciągu roku jest wiele okazji, które przydałoby się okrasić wierszykiem okolicznościowym w wykonaniu najmłodszych. Ta pięknie wydana książeczka z wykonanymi przez dzieci ilustracjami jest istną skarbnicą strofek na Dzień Babci, Dziadka, walentynki, ale również na Międzynarodowy Dzień Teatru, Książki, Europy czy pierwszy dzień wiosny. Wierszyki są dowcipne i poważniejsze, krótkie i dłuższe ? np. do deklamowania przez całą grupę dzieci, i na tyle łatwe, że będą w stanie się ich nauczyć nawet zerówkowicze. Wdzięk utworów Autorki potwierdza ogromne powodzenie jej poprzedniego tomiku, ?Wierszyków ortograficznych?. Obie książeczki to nieoceniona pomoc dydaktyczna dla nauczycieli, przedszkolanek oraz organizatorów szkolnych i nie tylko imprez okolicznościowych.

Ewa318 | 2013-05-08
Przeczytana: 08 maja 2013