Cnota

Wydawnictwo: Amber
Virtue
83-241-2580-9
romans historyczny

Są, najlepszą parą szulerów, Judith i jej brat Sebastian dzięki karcianym sztuczkom ogołocili z majątku niejednego dzentelmena. Najpierw Judith uwodzi swym czarem i zachęca do gry wdzięcznym uśmiechem. Póżniej za pomocą szuterskich machinacji zapewnia Sebastianowi szczęście w grze. Nikt nie wie jednak, po co prowadzą tę ryzykowną grę. A ryzyko rośnie, gdy na scenę wkracza markiz Carrington. On...

Nikt nie wie jednak, po co prowadzą tę ryzykowną grę. A ryzyko rośnie, gdy na scenę wkracza markiz Carrington. On jeden nie daje się nabrać, daje się jednak zwieść kobiecemu urokowi...
Od pól bitewnych Waterloo po wytworne londyńskie salony ta powieść rozpala zmysły i emocje urzekającą i groźną historią oszustwa, zemsty i uczucia.

wiejskifilozof | 2013-09-27

To lubię, takie fajne romanse.Te stroję, miłość.Intryga.Wątek historyczny.Miodzio.

Paulina Kucińska | 2016-02-22
Przeczytana: 19 lutego 2016

W końcu znalazłam romans dla siebie! Nie przesłodzony i prawdziwy! Oby wszystko książko tej tematyki były takie czytałabym je z przyjemnością. Warto!

Karolina | 2012-09-09
Przeczytana: 09 września 2012

Bardzo przyjemna ;) Napoleon, bitwa Waterloo, pełna intryg, oszust, zemsty, namiętności i miłości.

wrzos118 | 2017-03-04
zosiaaa09 | 2016-11-07