Anioł

Wydawnictwo: Baobab
ONCE AN ANGEL
romans historyczny
literatura piękna

Osierocona Emily przepłynęła pół świata, by znaleźć człowieka, który obiecał jej ojcu, że się nią zaopiekuje. Nigdy nie przypuszczała, że morkie fale rzuca ją w ramiona przystojnego samotnika o wyglądzie pirata i... rozbrajajacej czułości, która kryła się w jego bursztynowych oczach. Może kradnąc mu serce bedzie chciała zemścić sie za wszystkie lata zapomnienia, a może...

Moya | 2018-09-06
Przeczytana: 04 września 2018

Jest to opowieść o rozwijającym się uczuciu Emily i Justyn'a...
Początek książki był mi dziwnie znajomy ... i przypomniał mi wręcz pewną bajkę, którą czytałam dawno-dawno temu... była to bajka pt. "Mała księżniczka" Frances Hodgson Burnett (rok1905)...
Książkę tą można więc potraktować jako coś w rodzaju tej samej bajki tylko że... z przeznaczeniem dla dorosłych czytelników ,bo znajdziemy tu kilka "niegrzecznych" zwrotów i zachowań bohaterów.
Niestety nie jestem pod wrażeniem całości -ksiażka miejscami była tak przewidywalna że aż wręcz nudna.

Ania C | 2013-11-29
Na półkach: Przeczytane, E-Books
Przeczytana: 29 listopada 2013

Tandetna... Poczatek ciekawy, ksiazka chwilami chwytliwa i zabawna... ale mimo wszystko tandetna.

Kasjopeja | 2011-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2011
Tytunia | 2014-09-20

Witam,
Książka nie zachwyciła mnie w kilku pierwszych stronacj, jednak pochłoneła mnie ogromnie, z bólem odkładałam ja w trakcie przerwy w czytaniu, z rozpaczą dostrezgając zbliżający sie koniec powieści ..:)
Bardzo barwne opisy przyrody jak i uczuć bohaterów. Łatwo można sie odnaleść i stopić ucuciowo z bohaterami :)
Jak dla mnie warta przeczytania !!
Pozdrawiam :)

Karolina | 2012-12-13
Przeczytana: grudzień 2012

Naprawdę świetna książka. Czytanie jej to przyjemność. Fajnie opisane uczuciowe sceny:)

Magdalena | 2012-08-25
Przeczytana: 02 sierpnia 2012

Bardzo dobre romansidło. Dużo erotyki. Polecam czytanie szczególnie podczas oczekiwania w kolejce na przyjęcie lekarza ;-).

joanka | 2012-10-03
Przeczytana: 03 października 2012

Duzo goracych scen. Ksiazka wciagajaca. Chociaz jak na moj gust, glowny bohater jest zbyt wrazliwy. Artysta to niekoniecznie moj typ ;)

lady22 | 2016-06-20

Całkiem zabawna opowieść. Nieźle się uśmiałam :)

Gold_Fever | 2018-11-18
Na półkach: Przeczytane, ✔ 2018 📚