Anioł

Tłumaczenie: Janusz Ochab
Wydawnictwo: Baobab
ONCE AN ANGEL
romans historyczny

Osierocona Emily przepłynęła pół świata, by znaleźć człowieka, który obiecał jej ojcu, że się nią zaopiekuje. Nigdy nie przypuszczała, że morkie fale rzuca ją w ramiona przystojnego samotnika o wyglądzie pirata i... rozbrajajacej czułości, która kryła się w jego bursztynowych oczach. Może kradnąc mu serce bedzie chciała zemścić sie za wszystkie lata zapomnienia, a może...

Ania C | 2013-11-29
Na półkach: Przeczytane, E-Books
Przeczytana: 29 listopada 2013

Tandetna... Poczatek ciekawy, ksiazka chwilami chwytliwa i zabawna... ale mimo wszystko tandetna.

Kasjopeja | 2011-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2011
Karolina | 2012-12-13
Przeczytana: grudzień 2012

Naprawdę świetna książka. Czytanie jej to przyjemność. Fajnie opisane uczuciowe sceny:)

Tytunia | 2014-09-20

Witam,
Książka nie zachwyciła mnie w kilku pierwszych stronacj, jednak pochłoneła mnie ogromnie, z bólem odkładałam ja w trakcie przerwy w czytaniu, z rozpaczą dostrezgając zbliżający sie koniec powieści ..:)
Bardzo barwne opisy przyrody jak i uczuć bohaterów. Łatwo można sie odnaleść i stopić ucuciowo z bohaterami :)
Jak dla mnie warta przeczytania !!
Pozdrawiam :)

Magdalena | 2012-08-25
Przeczytana: 02 sierpnia 2012

Bardzo dobre romansidło. Dużo erotyki. Polecam czytanie szczególnie podczas oczekiwania w kolejce na przyjęcie lekarza ;-).

joanka | 2012-10-03
Przeczytana: 03 października 2012

Duzo goracych scen. Ksiazka wciagajaca. Chociaz jak na moj gust, glowny bohater jest zbyt wrazliwy. Artysta to niekoniecznie moj typ ;)

lady22 | 2016-06-20

Całkiem zabawna opowieść. Nieźle się uśmiałam :)

Paula7107 | 2016-10-13
Batala | 2016-05-18