Męskie sposoby na damskie rozmowy

Wydawnictwo: Czerwone i Czarne
psychologia
poradniki
noir_ange

Kasiu, jak żyć?!

W tej książce znani mężczyźni odsłaniają, co im w duszy gra, co ich dręczy i czego nie rozumieją ze świata kobiet.
Pytają: Tomasz Kot, Zbigniew Zamachowski, Michał Olszański, Kamil Lemieszewski, Wojciech Błach, Jakub Przebindowski, Robert Żołędziewski.
Pytają: o sens życ

źródło opisu: www.czerwoneiczarne.pl

źródło okładki: www.czerwoneiczarne.pl

Monka | 2016-11-17
Przeczytana: 12 listopada 2016

... "Męskie sposoby na damskie rozmowy. Czego mężczyźni chcą się dowiedzieć od kobiet" to książka przewrotna i bardzo pomysłowa ... tym razem to znani mężczyźni, zafascynowani i zaintrygowani światem kobiet, pytają psycholożkę, psychoterapeutkę, filozofkę i publisystkę Katarzynę Miller o to, co w życiu najważniejsze ... w tych pytaniach są otwarci i bardzo dociekliwi ... nie boją się tematów trudnych i kontrowersyjnych ... są bardzo ciekawi kobiecego punktu widzenia dlatego stawiają pytania na temat miłości, zdrady, kłamstwa, macierzyństwa, tacierzyństwa, przyjaźni, strachu, władzy, pieniędzy i wiele innych ... do tej rozmowy zaproszeni zostali: Tomasz Kot, Zbigniew Zamachowski, Michał Olszański, Kamil Lemieszewski, Wojciech Błach, Jakub Przebindowski i Robert Żołędziewski i to właśnie oni pytali autorkę książki Jak żyć? ... zdaniem Katarzyny Miller "Byli skupieni, otwarci, szczerzy, swobodni, prawdziwi." ... ta konfrontacja męskiego i kobiecego punktu widzenia jest niezwykle...

kaka84k | 2017-01-19
Na półkach: Przeczytane, Biblio, Rok 2017
Przeczytana: 2017 rok

Ciekawa,fajnie się czyta, szybko. Szkoda że więcej mężczyzn nie zadało pytań i też się nie wypowiedziało. Pytania i odpowiedzi w stylu autorki. Oceniam jako dobrą pozycję. Polecam

Fragile | 2017-05-03
Przeczytana: 02 maja 2017

takie tam pitu pitu.... niby o ważnych rzeczach a płyciutko i nudnawo; szkoda tylko p. Kota...

Martyna | 2017-08-22
Przeczytana: 2017 rok