Wasted Lust. Sasha

Okładka książki Wasted Lust. Sasha J.A. Huss
Okładka książki Wasted Lust. Sasha
J.A. Huss Wydawnictwo: Science Future Press Cykl: Rook & Ronin (tom 8) kryminał, sensacja, thriller
Rook & Ronin (tom 8)
Science Future Press
2015-06-23
2015-06-23
9781936413904
Romance Suspense Dark Contemporary Three Two One [321]

2056

Po przeczytaniu Wasted Lust po prostu muszę pozwolić, aby wszystkie moje emocje wylały się. To może być jedna z tych recenzji, taka, która nie będzie miała sensu, dopóki nie przeczytasz książki i nie zrozumiesz, w jaki sposób serce może się złamać, leczyć i jednocześnie mieć nadzieję.
Sashę Cherlin poznaliśmy jako trzynastoletnią dziewczynkę , to jak przechodzi od dziecka do zabójcy w Come Back and Coming For You, a teraz w Wasted Lust widzimy, jak Sasha Aston wyrasta na kobietę, ma 24 lata.
Mała dziewczynka z aparatami ortodontycznymi, która kochała dinozaury, ukradła mi serce i jako dorosła kobieta mnie zadziwiła. Nick Tate był skrytą postacią z wieloma tajemnicami. Widzieliśmy go oczami Harper i Sashy ,ale do tej pory nigdy nie widzieliśmy go przez jego własne.
Na początku nie wiedziałam, co sądzić o Jax'ie, ale w miarę, jak historia się rozwijała i poznałam go lepiej , pokochałam jego postać. Czasami było mi go trochę żal, szczególnie pod koniec, kiedy ujawniono informacje i rzeczy, które, wstrząsnęły jego światem. To wspaniałe , że Sasha poznała Jaxa, kogoś, kto ją komplementuje, akceptuje ją za to, jaka naprawdę jest i chce jej pomóc i być przy niej. Płakałam jak dziecko, bo w tej książce są kluczowe sceny, o których nawet nie myślę bez płaczu, sceny, które pozostaną ze mną przez wiele lat. To, jak skończył Nick i to co się stało w pokoju hotelowym po prostu mnie złamało. Chociaż Nick miał być złym facetem, ja nigdy nie widziałam go w ten sposób i myślę, że list, który napisał, całkowicie go odkupił, on poświecił się dla nich wszystkich. Ale epilog napełnił moje serce z powrotem całą miłością do tych postaci i ich szczęśliwych zakończeń. POLECAM!!!

Jest to książka, która porusza trudne, dla nas wręcz nierealistyczne tematy, wychowywanie małych zabójców. Wielki szacun dla autorki, że o tak drastycznych sprawach potrafiła pisać w tak delikatny sposób, oszczędzając nam szczegółów, chociaż przez to też pozostaje w książce sporo niedomówień. Sasha była tak zwanym "zerem", dzieckiem wychowywanym na zabójcę. Kiedy udało jej się z tego wyrwać, zmienić tożsamość i zająć pracą naukową, nagle po dziesięciu latach odnajduje ją agent, który proponuje jej współpracę w zamian za dorwanie innego zabójcy, w którym była kiedyś zakochana, a który miał zostać jej mężem w tym pokręconym świecie zbójców. Czy jej dawny przyjaciel szuka jej, bo chce ją zabić? Wszystko wskazuje na to, że stał się mordercą z zimną krwią, który wymordował setki ludzi, a właściwie to dzieci. Ale w takich opowieściach zawsze jest drugie dno, kiedy czarne charaktery kierują się dobrymi powódkami, a tym złym okazuje się ktoś inny. Książka nie jest łatwa, ale jak dla mnie niesamowita, z bardzo dobrym przekazem emocjonalnym. Tutaj podobnie jak w Zakrętach losu, które czytałam tuż po tej pozycji, przez połowę książki niewiele się dzieje pod względem akcji, ale emocje się piętrzą, kiedy Sasha ma mętlik w głowie i nie wie, komu wierzyć. I jeszcze te tajemnice. Rewelacja. Polecam przeczytać, ale jak się będzie miało czas na wejście w tę atmosferę, tej książki nie można czytać z doskoku.

Wasted Lust to kontynuacja życia Sashy Charlin z cyklu THE COMPANY tutaj możemy poznać najmłodszą bohaterkę i jej dalsze losy, kto nie czytał ww. książki to polecam bo wtedy mamy jaśniejszy podgląd na najmłodsze lata Sashy. Polecam, polecam, polecam!!!!!!

• Tłumaczenia
  • Thriller/sensacja