Better Than Good

Okładka książki Better Than Good Lane Hayes
Okładka książki Better Than Good
Lane Hayes Wydawnictwo: Dreamspinner Press Cykl: Better Than Stories (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Better Than Stories (tom 1)
Dreamspinner Press
2013-07-08
2013-07-08

Matt jest studentem prawa, ma dziewczynę i mieszka z przyjaciółmi. Słowem, wiedzie całkiem zwyczajne życie. Jedna wyprawa do klubu wszystko zmienia... jeden z jego przyjaciół jest gejem, więc wszyscy jednego wieczoru wybierają się do gejowskiego klubu. I tam Matt dostrzega faceta, który od samego początku przyciąga jego uwagę... i o którym nie może przestać myśleć.
Ale Aarona nie interesuje związek z kimś, kto nie jest pewny, czego chce i nie jest ujawnionym, dumnym gejem. Więc Matt będzie musiał się napracować, jeśli chce jakiejkolwiek relacji z Aaronem...

Początkowo książka podpadła mi trochę stylem autorki, który wydaje mi się taki... niedopracowany. Ale później przestałam zwracać na to uwagę i zaczęłam się skupiać na historii, która w zasadzie jest wciągająca i nawet słodka. ;> Tym bardziej, że szczególnie lubię książki z motywem "gay for you", kiedy to jeden facet zmienia praktycznie całe swoje życie, bo poznał innego, w którym się zakochał.
Aaron jest specyficzną postacią, choć na pewno barwną. Może jest lekko stereotypowy, ale tak charakterystyczny, że nie da się go polubić. ;) Matty'ego też.
Tak czy siak, czytało się przyjemnie, choć mam nadzieję, że z kolejnymi częściami będzie lepiej pod względem technicznym. ;)

Ale...

• E-Booki