Zgłosuj na książki roku 2017

Entorno laboral Nivel A1/B1

Wydawnictwo: Edelsa
popularnonaukowa
youstyna

Entorno laboral jest pozycją niezastąpioną dla osób, które myślą o podjęciu pracy w Hiszpanii lub hiszpańskojęzycznej części Ameryki Łacińskiej. Książka obejmuje 23 bloki tematyczne poświęcone zagadnieniom rynku pracy i działalności gospodarczej. Autorzy publikacji szczególny nacisk położyli na efektywny rozwój kompetencji komunikacyjnych ustnych, ambicją tej publikacji jest przygotowanie czytelnika do umiejętnego poruszania się w obszarze zagadnień związanych z codzienną pracą w hiszpańskojęzycznym kręgu kulturowym. Książka zawiera bogaty zestaw ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych, ważny element praktyki stanowią polecenia realizowane w grupach, która mają służyć rozwijaniu umiejętności językowych w praktyce.

Entorno laboral odpowiada poziomom od A1 do B1, dzięki czemu mogą po nią sięgnąć zarówno początkujący, jak i osoby bardziej zaawansowane językowo.

Każdy z rozdziałów uzupełniają praktyczne wskazówki z zakresu kultury, a także ciekawostki na temat rozbieżności leksykalnych pomiędzy Hiszpanią i Hispanoameryką, których nieświadomość może prowadzić do sytuacji niezręcznych.