Profesjonalne przygotowanie motoryczne i mentalne piłkarzy

Wydawnictwo: FTC
sport
Getos

Ponad 400 stron wiedzy, która stanowi fundament FTC Książka ujawnia tajniki treningu przygotowania motorycznego i mentalnego, metody udoskonalane w trakcie współpracy z reprezentacją Polski, drużynami ekstraklasy oraz tak wybitnymi piłkarzami jak Kuba Błaszczykowski czy Łukasz Piszczek. Dedykowana jest profesjonalnym piłkarzom, ich rodzicom oraz trenerom. Jeżeli poszukujesz potężnej dawki...

Ponad 400 stron wiedzy, która stanowi fundament FTC

Jeżeli poszukujesz potężnej dawki praktycznej wiedzy, która pozwoli Ci trenować na najwyższym światowym poziomie to znajdziesz ją w naszej obszernej publikacji.

źródło opisu: http://www.ftc.com.pl

źródło okładki: http://www.ftc.com.pl

Getos | 2016-09-22
Przeczytana: 22 września 2016

Książka świetnie wydana, twarda oprawa, papier kredowy, super zobrazowany atlas ćwiczeń, ale co do treści merytorycznej mam pewne zastrzeżenia. Część dotycząca przygotowania mentalnego taka sobie, o ile ćwiczenia fajnie pokazane, to jednak przydałoby się więcej informacji dla trenujących jak układać programy treningowe z tych ćwiczeń, takich wskazówek jest jednak niewiele.

| 2016-10-23

najkrócej mówiąc wszystko elegancko napisane:)

krystian-duk | 2016-11-11
skarrol | 2017-12-25