Origami. Przewodnik po sztuce składania papieru

Wydawnictwo: Arkady
hobby
youstyna

Łatwe do wykonania instrukcje pokazują krok po kroku, jak tworzyć zadziwiające modele z papieru. Materiałem może być zarówno czysta kartka jak i karton pokryty tradycyjnymi, albo nowoczesnymi wzorami. Odpowiednio połączone proste sekwencje ruchów pozwalają wykonać ponad 50 zwierzątek, zabawek, ozdób świątecznych, różnych pojemników i zaskakujących gadżetów. Znakomita zabawa dla dzieci i dorosłych, którą już cieszą się mieszkańcy 25 krajów świata.

Olga | 2017-10-10
Edyta | 2017-02-11