Człowiek w kasku. 21 rad, jak stać się wybitnym członkiem zespołu.

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse
ToRn

„Człowiek w kasku” to opowieść o sporcie i poświęceniu. O lojalności i bezinteresowności. Prawdziwa historia George’a Boiardiego – zwykłego studenta, który stał się dla innych wzorem do naśladowania jako lider, sportowiec, członek zespołu i przyjaciel. Kim był ten zawodnik z numerem 21, że wiele lat po jego tragicznej śmierci jego drużyna wciąż znajduje się w czołówce najlepszych...

„Człowiek w kasku” to opowieść o sporcie i poświęceniu.
O lojalności i bezinteresowności.

Kim był ten zawodnik z numerem 21, że wiele lat po jego tragicznej śmierci jego drużyna wciąż znajduje się w czołówce najlepszych amerykańskich zespołów lacrosse?
Jak to możliwe, że inspiruje do działania ludzi, którzy nawet go nie znali? Czego my możemy się od niego nauczyć?

Poznaj historię wybitnego lidera, który wyznawał zasadę, że „dobrze zrobione jest lepsze niż dobrze powiedziane”.
Najlepszego gracza w drużynie, który na treningach biegał dodatkowe okrążenia, aby wesprzeć najsłabszych zawodników, a później sprzątał szatnię, aby nie sprawić innym kłopotu.

Wykorzystując przykłady z życia George’a, wspomnienia jego kolegów z drużyny, znajomych i trenerów, Jon Gordon przedstawia:
- 21 ćwiczeń, jak zbudować świetny zespół, który będzie pracować na sukces,
- 21 rad, jak stać się doskonałym współpracownikiem – pracowitym, ambitnym, empatycznym, lojalnym i pełnym entuzjazmu;
- życiowe lekcje płynące z przemyśleń trenerów i kolegów George’a.

Jon Gordon jest autorem licznych bestsellerów, a jego mowy motywacyjne inspirują publiczność na całym świecie.
Wyznawane przez niego zasady zostały przetestowane przez niezliczone firmy wyróżnione w rankingu Fortune 500, szkoły, szpitale, drużyny sportowe i organizacje typu non-profit.

źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/b1951-czlowiek-w-kasku.htm

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b1951-czlowiek-w-kasku.htm