NIE NARZEKAJ! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy

Okładka książki NIE NARZEKAJ! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy Jon Gordon
Jon Gordon Wydawnictwo: MT Biznes poradniki
poradniki
THE NO COMPLAIN RULE. Positive Ways to Deal with Negativity at Work
MT Biznes
2017-01-01
2017-01-01
Aleksandra Samson-Banasik
motywacja biznes poradnik

Przeczytałam ją w drodze do pracy. Bardzo mi się przydała właśnie przy zmianie pracy, przy wchodzeniu w nowe otoczenie, co dla mnie było trudne. Przypominawczo, żeby nie narzekać, żeby nie popadać w pesymizm. Niby to wiem i znam, ale zapominam ;) W drodze na przystanek wymieniam wszystko, za co mam wdzięczność. I jest tego wiele, naprawdę:) Polecam, tak przypominaczo :)

Ksiazka dobra ale tylko dla osob, ktore nie maja poczucia wlasnej wartosci na odpowiednim poziomie. Innymi slowy dla tych, ktorzy maja kompleksy, trudnosci w nawiazywaniu znajomosci czy po prostu pesymistow :) Dla mnie nic ciekawego w niej nie bylo aczkolwiek sluchajac jej myslalem, ze bylaby dobra dla 2-3 moich znajomych i juz ja im polecilem.

Wszystko fajnie w teorii. Ale jakoś nie do końca uwierzyłam autorowi. Zwłaszcza w to, że po paru dniach bez narzekania zmieniły się nastoletnie dzieci.
Wydawało się, że za dużo nie narzekam, a z testu, który jest umieszczony w książce wyszło, że jednak jestem zrzędą ;)

9/10 - zwykła, prosta, oczywista historia. Czasami takie rzeczy wypowiedziane, napisane przez innych lub też w inny sposób niż nasza codzienność są bardzo cenne, ponieważ o najprostszych rzeczach często zapominamy.

zachęca do pozytywnego działania

zachęca do pozytywnego działania

Poradnik napisany w ciekawej formie, bowiem rady i teoria są wplecione w historię życia i pracy bohaterki Hope. Po popołudniu spędzonym z książką aż się ma ochotę uśmiechać i w żadnym wypadku nie narzekać na swój los.

• Z pracy
  • Virtualo
  • Przeczytane w 2018
  • Przeczytałem e-book

Dodaj cytat z książki NIE NARZEKAJ! Pozytywne sposoby pozbycia się negatywnej energii w pracy