Łan kozie śmierć

Wydawnictwo: Poligraf
5 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Marianna

Grupka przyjaciół, przyszłych artystów kończących naukę w popularnym ,,plastyku" przypadkowo krzyżuje plany pewnego fałszerza dzieł sztuki. Sytuacja komplikuje się, gdy fałszerzem okazuje się szkolny kolega... Podwójne śledztwo, niezwykłe lekcje w plastyku, plenerowe imprezy, wielkie miłości, wartość prawdziwej przyjaźni, ale przede wszystkim prześmieszne dialogi, naturalne i żywe postaci oraz spory kawałek wiedzy o tym, jak funkcjonuje współczesny rynek dzieł sztuki to niewątpliwe atuty książki.

źródło opisu: książka

źródło okładki: książka

Marianna | 2016-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2016

Bardzo dobra! Książka spodobała mi się ze względu na język, którym posłużyła się autorka. Styl zbliżony do Joanny Chmielewskiej, jednej z moich ulubionych pisarek. Dialogi zabawne i ciekawe, bohaterowie charakterystyczni i z temperamentem. No i sama fabuła była wciągająca. Plastyk, fałszerstwo dzieł sztuki, i pewna zagadka detektywistyczna do rozwiązania. Czytało się szybko i z przyjemnością. Polecam serdecznie.

czerwiec7 | 2017-09-17
Przeczytana: 12 września 2017