Element układanki

Wydawnictwo: Novae Res
Element układanki

Wzięta pisarka, żona lekarza sądowego, kobieta tajemnicza, wrażliwa i uparta zostaje uwikłana w serię niewyjaśnionych morderstw. W zagadkowych okolicznościach giną bliscy jej mężczyźni. Dotychczas ustabilizowane życie Elżbiety gmatwa się i rozsypuje jak niekompletne puzzle, których nie sposób połączyć z powrotem. Powieść porusza między innymi problem wyobcowania z powodu odmienności człowieka...

Powieść porusza między innymi problem wyobcowania z powodu odmienności człowieka i braku tolerancji. Potwierdza tezę, że jedno zdarzenie potrafi zrujnować życie. Wciąga i zmusza czytelnika w snucie domysłów, często wiodących w „ślepą uliczkę” i ma, jak na porządny kryminał przystało, zupełnie zaskakujące zakończenie.

źródło opisu: http://www.novaeres.pl

źródło okładki: google