Klucz

Wydawnictwo: Ridero
Izaiwan

Mecenas Artur Madejski jest u szczytu kariery. Głośny, transmitowany w telewizji proces przynosi mu sławę i pieniądze. Ma rodzinę, która go wspiera i przyjaciół, na których może liczyć. Wtedy w jego życiu pojawia się Julia. Młoda kobieta podejrzana o okrutne morderstwo, ukrywająca się przed organami ścigania, prosi Artura o pomoc. Adwokat zgadza się. By pomóc klientce na własną rękę próbuje rozwikłać zagadkę morderstwa i znaleźć dowody, które oczyszczą ją z podejrzeń. Czy mu się to uda?

źródło opisu: https://www.inbook.pl/p/s/1072544/ebooki/kryminal/klucz

źródło okładki: https://www.inbook.pl/p/s/1072544/ebooki/kryminal/klucz

ewa23 | 2017-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2017

Swietna ksiazka, nie mozna sie oderwac, przeczytałam jednym tchem. Goraco polecam!

Aleksandra | 2017-04-24
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, Legimi, 2017