Chandler

Cykl: Uwikłani (tom 5)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Chandler
ew_cia

Przystojny biznesmen przy stole konferencyjnym prezentuje się dobrze. Jednak, jeśli chodzi o stół, to Chandler woli używać go zamiast łóżka. Chandler Pierce rzuca na kobietę nieodparty urok. Jednym spojrzeniem powoduje, że jej spódniczka sama się podwija. Mówią, że jego rozbujana pewność siebie to szczyt bezczelności, ale jeśli chodzi o szczyty to słynie raczej z ich wywoływania. Młodszy brat...

Młodszy brat Hudsona nie robi planów na przyszłość. To nie w jego stylu. Jednak, kiedy poznaje Genevive Fasbender wszystko się zmienia. To pierwsza kobieta, która śmie twierdzić, że nikt jej nie zaspokoi. Nawet tak umiejętny kochanek jak Chandler. Jest zadziorna, odważna i uparta jak cholera. Czy żądny wrażeń mężczyzna postawi sobie za punkt honoru, żeby jej dogodzić?

źródło opisu: www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: www.wydawnictwokobiece.pl

Karolina Hajdysz | 2017-05-30

Chandler Pierce to młodsza wersja znanego już z poprzednich części Uwikłanych Hudsona Pierce'a. Uwielbia kobiety i niezobowiązujący seks na który ma nie ograniczenie wielki apetyt. Nie interesują go poważne związki czy też myśli o przyszłości...chyba, że chodzi o to z którą z pań spędzi tym razem chwile pełne seksualnego uniesienia. Gdy na jego drodze pojawia się Genevieve wiele rzeczy się zmienia...odzywają się pierwotne instynkty i władza, która zaskakująco silnie potrafi pobudzić. Bardzo przyjemna historia, po którą każdy kto zna serię Uwikłanych powinien sięgnąć.
Polecam :)

Hudson w nowej, młodszej i ulepszonej wersji 2.0?

"Jestem “niezły’ w sali posiedzeń, ale jestem naprawdę “dobry”...w sypialni."

Macie jakiś ulubiony przedmiot lub gadżet? Kochacie swojego laptopa, czytnik, rower, samochód lub motor? Jeżeli towarzyszy Wam przez większość czasu, jest świadkiem pięknych wspomnień oraz wywołuje pewien sentyment to chyba trudno byłoby się z nim rozstać prawda? A wymienić? Gdyby ktoś zaproponował Wam młodszą, ulepszoną, bardziej nowoczesną wersję zgodzilibyście się? A może odmówili?
Ja miałam właśnie takie dylematy przy sięganiu po ,,Chandlera". Wcale nie byłam pewna czy chcę wymieniać boskiego Hudsona na jego młodszą i podobno ,,lepszą wersję". Z tego względu byłam raczej sceptycznie nastawiona do czytanej historii. A po jej zakończeniu?
No cóż... stwierdzam, że stworzę sobie męski harem, gdzie nie zabraknie miejsca ani dla jednego ani dla drugiego :)

Chandlera mieliśmy okazję odrobinę liznąć przy historii jego brata, oraz poznać trochę lepiej przy...

lulamae | 2017-05-23
Przeczytana: 22 maja 2017

Piąty i ostatni tom serii 'Uwikłanych'. Tym razem w roli głównej młodszy brat Pierce - Chandler oraz kobieta, która zawojowała jego sercem Genevive Fasbender.

Spotykają się na jednym z wydarzeń charytatywnych. Chandler został wysłany przez Hudsona, aby reprezentował firmę. Kiedy tajemnicza piękność pojawia się na sali, wie, że musi ją mieć. Jednak tajemnicza Genevive nie jest taka łatwa jak inne kobiety. Ale to nie oznacza, że urok Chandlera nie zadziała.

Jak to z nimi będzie? Ile zakrętów będą musieli pokonać?

Wielką fanką Uwikłanych nie byłam od początku, jednak mimo wszystko historia Alayny i Hudsona była rozbudowana i z pewnością można było znaleźć w niej coś ciekawego.

A u Chandlera? No niestety, jak dla mnie to w tej części nie było nic ciekawego. Bardzo oklepana i schematyczna. Aż do bólu. Bohaterowie nie zaskarbili sobie zbytnio mojej sympatii, raczej byli mi obojętni.

Zdecydowanie historia Chandlera i Genny była dużo słabsza i mniej ciekawa od tej Hudsona i...

KobieceRecenzje365 | 2017-07-31

Czy młodszy Pierce jest godnym następcą seksownego Hudsona?

Chandler Pierce to młodszy brat Hudsona, którego na pewno zna większość z Was. To mężczyzna, który rzuca na kobiety nieodparty urok i żadna nie potrafi mu się oprzeć. Po kilku zawodach miłosnych nie poszukuje miłości, interesują go tylko przygody na jedną noc, a rankiem zapomina o kobiecie, której dał przyjemność. Wszystko się zmienia, gdy poznaje piękną i czarującą Genevieve Fasbeander. To pierwsza kobieta, z którą Chandler chciałby spędzić więcej czasu, lepiej ją poznać i być częstym gościem w jej łóżku. Tylko że Genevieve nie chce tego, traktuje mężczyznę chłodno i oświadcza mu, że seks z nim jest przereklamowany. Czy Chandlerowi uda się zaspokoić zadziorną Genevieve? Czy kobieta obudzi w nim uśpione instynkty? Przekonajcie się sami.

Za sobą mam wszystkie książki Laurelin Paige, które wyszły w Polsce. Autorka ma we mnie wierną fankę i przeczytam wszystko, co napisze. Widać, że jej głowa jest pełna pomysłów, a każda...

Grazia_czytaninka_ | 2017-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2017

Po serię Uwikłani zawsze sięgałam z wielką przyjemnością. Znając autorkę już z poprzednich części, wiedziałam czego mogę się spodziewać. Ale czy i tym razem było tak samo? Otóż nie, w tej części zabrakło mi emocji i przeżywania wszystkiego wspólnie z bohaterami. W poprzednich częściach czułam tę intensywność, której tutaj mi zdecydowanie zabrakło. Uwielbiam, gdy książki wywołują we mnie ogrom emocji, mam wtedy wrażenie, iż przeżywam wszystko wspólnie z bohaterami.

Jednak to, iż zabrakło mi tutaj emocji, nie oznacza, że czytanie książki nie było przyjemnością. Styl autorki jest lekki i przyjemny, co sprawia, że z miłą chęcią śledzimy losy bohaterów. Zabrakło mi tutaj również wnikliwszego przedstawienia bohaterów. Wzglądu do ich dokładniejszej psychiki.

W tej części skupiamy się na Chandlerze, bracie Hudsona. Jest to mężczyzna, który lubi uprawiać seks bez zobowiązań, i uważa, iż żadna kobieta mu się nie oprze. Kiedy poznaje Geneiveve wszystko się zmienia. Czy ta kobieta będzie...

sabi | 2017-05-28
Przeczytana: 26 maja 2017

Historia Alayny i Hudsona była rozbudowana i z pewnością można było znaleźć w niej coś ciekawego tutaj raczej nie bohaterowi nie są tak pasjonujący jak wcześniej.Niby mamy Alaynei jej H przedstawionych już jako szczęsliwą rodzine z gromadka dzieci ale czy o to w tej książce chodziło???

Michelle | 2017-06-05
Przeczytana: 04 czerwca 2017

Chandler zaskakuje. Do tej pory czytelnicy mieli okazję poznać go jako dojrzewającego nastolatka w pierwszych tomach serii Uwikłani, a następnie w dylogii Połączeni, jako nieco starszego uwikłanego w płomienny romans z dużo starszą kobietą. W ostatnim tomie Uwikłanych poznajemy go jako dorosłego mężczyznę, biznesmena – przeciwieństwo w porównaniu z „przeszłością”. Bardzo miłe zaskoczenie. Oj bardzo.

Autorka ponownie pokazała, że pomysłów na kolejne powieści ma bez liku i potrafi za każdym razem zaskoczyć czytelnika – bardzo pozytywnie. Historia ta utrzymana w stylistce poprzednich tomów serii wciąga od pierwszych stron i do samego końca pozostaje przyjemną lekturą. Lekką i elektryzującą jednocześnie.
Styl autorki ponownie pozwala cieszyć się fajną lekturą, która przenosi w inny wymiar. Plastyczne opisy i to, z jaką lekkością autorka przelewa pomysły na papier, uwodzi na każdym kroku, jednocześnie wzbudzając w czytelniku plejadę emocji, a to w literaturze tego gatunku podstawa....

Chandler to młodszy brat Hudsona, który swoim urokiem łamie serca. Jednak, gdy poznaje Genevieve to jego uderza jej urok oraz pewność siebie. Czy takie charaktery mogą iść wspólną drogą? Czy ich pyskate buzie się dogadają czy też zburzą swoją pewność?

Kto by pomyślał, że jedno spotkanie może tak zmienić człowieka. Tak właśnie dzieje się w przypadku naszych bohaterów. Zachowanie Chandlera zmienia się dzięki poznaniu Genevieve i jej pyskatej natury. Dziewczyna wzbudza w nim to, co lepsze, a nawet instynkt strażnika, którego dawniej u tego chłopaka by nie dostrzegł.
Jak widać nasze życie może się wywrócić do góry nogi i to w lepszym sensie. Książka według mnie rozśmieszy nie jednego czytelnika dzięki pyskówką. Odczuwalna jest tutaj również nienawiść między innymi bohaterami, co wprowadza mały zamęt, który według mnie działa na plus.

Moja ocena: 8/10

NitkaReads | 2017-05-21
Przeczytana: 21 lipca 2017

Obowiązkowa propozycja dla wiernych fanów serii Uwikłani, czyli m.in. dla mnie. ;)
Chandlera pobieżnie poznaliśmy w historii Alayny i Hudsona, jednak kto czytał cykl Połączeni, ten miał okazję odkryć o nim trochę więcej. Wielu czytelniczkom Chandler nie przypadł do gustu po samych Uwikłanych. Przyznam,że mnie również. Jednak po przeczytaniu Połączonych zmieniłam zdanie,ale do sedna...
W tej książce Chandler ma 24 lata, więc wydarzenia rozgrywają się nieco później. Mimo, że prowadzi bujne życie erotyczne, z czego najbardziej słynie, w sferze biznowsowej nadal pozostaje w cieniu starszego brata. Szuka przygód na jedną noc,ma swoje zasady i nie angażuje się w związki. Nigdy nie zabiega o względy płci pięknej, a mimo to przyciąga kobiety, jak magnes. Wszystko jednak się zmienia, kiedy poznaje piękną Genevieve. Intryguje go jej niedostępność oraz pewność siebie. Z biegiem czasu okazuje się, że ich burzliwa relacja ma więcej wspólnego z dawnym problemem rodziny Pierce'ów niż można by...

Chandler to niczym niewyróżniająca się książka. Nie spodoba się wymagającym czytelnikom, ale też nie powinna zawieść wielbicieli erotyki z prostą fabułą. Mnie zabrakło dramatów, akcji, emocji, ale nie żałuję specjalnie czasu spędzonego nad lekturą, była to dla mnie oderwaniem od rzeczywistości.