153735129X
angielski
Marika

„ACE LOCKE LECI DO MIASTA GRZECHU Z TAJEMNICZYM MĘŻCZYZNĄ” Przykro mi, panie – i panowie – najgorętsza gwiazda filmów akcji, Ace Locke, jest oficjalnie zajęty. Mężczyzna na ramieniu Locke’a został zidentyfikowany jako Dylan Prescott, nowy seksowny model, znany z ostatnich reklam Calvina Kleina. Źródła mówią, że poznali się na planie nadchodzącego filmu akcji Locke’a, „Insurekcji 2” i że...

„ACE LOCKE LECI DO MIASTA GRZECHU Z TAJEMNICZYM MĘŻCZYZNĄ”

Mężczyzna na ramieniu Locke’a został zidentyfikowany jako Dylan Prescott, nowy seksowny model, znany z ostatnich reklam Calvina Kleina. Źródła mówią, że poznali się na planie nadchodzącego filmu akcji Locke’a, „Insurekcji 2” i że „zwracali uwagę tylko na siebie”.
To pierwszy publiczny homoseksualny związek dla Locke’a, który ujawnił się rok temu i było mnóstwo spekulacji na temat tego, kto w końcu przykuje jego uwagę.
Według licznych świadków, Locked zgarnął Prescotta swoim prywatnym odrzutowcem na romantyczny weekend w Syn, najbardziej ekskluzywnym hotelu na Las Vegas Strip. Po ostatnich zdjęciach nowej pary, pieszczotliwie nazwanej PresLocke, wygląda na to – sądząc po zaborczym sposobie, w jaki Locke utrzymuje blisko swojego nowego amanta – że robi się gorąco.
Świat obserwuje #PresLocke, a my na pewno będziemy utrzymywać Was na bieżąco co do tego budującego się związku!

magpie101 | 2017-09-09
Na półkach: Przeczytane, Tematyka MM
Przeczytana: 09 września 2017

Swietna kontynuacja pierwszego tomu Aced.
Nieoczekiwanie zwiazek Acea i Dylana ujrzal swiatlo dzienne i tutaj zaczyna sie ich koszmar. Sa pod ciagla obserwacja natretnych paparazzi, w calym internecie, prasie i tv sa ich zdjecia i nieprawdziwe informacje. Do tego rodzice Acea calkowicie nie sa pomocni i przeszlosc dopada Dylana.
Czy sa w stanie to udzwignac, czy milosc pokona klopoty? O tym sie przekonacie czytajac "Locked". Polecam!

{Przede wszystkim, „Locked” jest kontynuacją pierwszej części i najpierw trzeba przeczytać „Aced”, bo tu historia zaczyna się w momencie, w którym skończyła się w pierwszej.}

Związek Ace’a i Dylana oficjalnie przestał być tajemnicą. Ich zdjęcia krążą po internecie, są najnowszą sensacją, a paparazzi chodzą za nimi krok w krok. Teoretycznie plus jest taki, że nie muszą już ukrywać swojego związku i mogą żyć otwarcie. Ale z drugiej strony są pod ciągłym ostrzałem aparatów, do czego Dylan nie jest przyzwyczajony.. dopiero teraz zdaje sobie sprawę, co musi znosić Ace jako wielka gwiazda kina.
Razem będą musieli jakoś przetrwać tę burzę, w jaką zamieniły się ich życia. Czy to jakoś wpłynie na ich związek? I jakby tego wszystkiego było mało, pojawi się ktoś, kto namiesza jeszcze bardziej...

Po tamtym zakończeniu pierwszej części (a było dość dramatyczne), dosłownie rzuciłam się na drugą, jak tylko ją znalazłam. Ukłony w stronę autorek, że nie kazały nam na nią czekać pół roku, a...

Kasia_o2 | 2017-10-09
Przeczytana: 09 października 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka tak jak i wcześniejsza część bardzo mi się podobała. Co prawda zabierałam się za nią długo ale jak wczoraj się dobrałam tak przepadłam ( nawet mecz mnie nie odciągnął na długo 😀). Niestey tak to w życiu bywa sława i opinia publiczna odcisnęła się na chłopakach. Po upublicznieniu zdjęć kariera Dylana poszybowała pod niebo, wszyscy chcieli u siebie tajemniczego ukochanego, niestety w tym samym czasie u Ace'a spadała na łep i szyję, wycofywali swoje projekty. Choć Ace nie chciał pokazywać przygnębienia to jednak zjadało go to od środka, widać było jak cieszył się w roli w dramacie, choć była ona odmienna od tych co dotychczas grał. Bardzo dobrze zrobił im wyjazd do Sunshine i Ziggiego. Dylan pokazał mu że można żyć i nie być ocenianym na każdym kroku, nie trzeba się ukrywać bo ci co cię kochają zrozumieją i przyjmą cię takiego jakim jesteś. Co do Brendy , małpa chciała dorobić się na nim , jeszcze było jej mało po tym jak traktowała go w dzieciństwie, szkoda słów. No i...

Żaneta Mika-Dondaj | 2018-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2018