Dzień Przaśników

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe NOVUM
Dzień Przaśników
000e

"Dzień Przaśników" jest opowieścią, w której główni bohaterowie, na skutek swojego postępowania tracą wszystko, wydawałoby się dla nich najważniejsze. Zupełnie nieoczekiwanie, otrzymują od losu drugą szansę i dane im jest to odzyskać. Bezdomny kloszard otrzymuje majątek i poważanie o jakim mógł jedynie marzyć, natomiast wypalony swą pracą handlowiec wraca do żony i córki. Nie dzieje się tak bez przyczyny. Obaj zmuszeni są wybrać, między tym co udało im się odnaleźć, a tym co od zawsze było dla nich jeszcze cenniejsze. Książka jest debiutem prozatorskim Andrzeja Muszyńskiego. Na okładce wykorzystano jedną z wielu prac Beaty Kafel, artystki młodego pokolenia.

źródło opisu: http://www.wnn.pl/sklep/index.php?99,dzien-przasnikow

źródło okładki: http://www.wnn.pl/sklep/index.php?99,dzien-przasnikow