Mężczyzna z kodem kreskowym

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Marek Słaby, pracownik niedużej agencji reklamowej, za wszelką cenę chce sprzedać się sam. Pociąga go sztuka i pewna rozwiedziona prawniczka, nachodzi regularnie chandra i komornik, prześladują wizje sukcesu. Uważa, że w życiu, jak w tramwaju, obowiązuje ta sama zasada: nigdy nie ustępuj miejsca silniejszym od ciebie. I próbuje złapać ten tramwaj.

sylwiap | 2014-03-25
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Nie doczytałam nawet do połowy, nudziła mnie

Szarlotta | 2014-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2014

Nie przebrnęłam...
Tragedia jakich mało. Szkoda bardzo bo autorka jest również autorką tekstów piosenek zespołu Kulturka, który uwielbiam i spodziewałam się kawałka dobrej prozy ale rozczarowanie nie mijało z każda czytaną stroną.
Nie wymagam wodotrysków ani innych fajerwerków ale jako takiej fabuły, spójności i zainteresowania czytelnika - nie znalazłam niczego takiego.
Po 60 stronach odpuściłam - szkoda mojego czasu na tę pozycję.

Jaskółka | 2011-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2011

Lektura łatwa i przyjemna. Podszyta ogromnym poczuciem humoru które nie raz powodowało u mnie podczas czytania nieokiełznane napady śmiechu i dziwne spojrzenia osób wokół mnie. Duża doza ironii co do obecnej rzeczywistości w której za wszelka cenę człowiek pragnie dobrze sprzedać to co ma cenne powoduje że po lekturze tej pozycji troszkę inaczej można spojrzeć na świat. Gorąco polecam.

midorriii | 2012-09-16

bez rewelacji. mozna powiedziec, ze wrecz nudna. doczytalam tylko dlatego, ze nie chcialam miec koejnej nie skonczonej i mialam cicha nadzieje ze cos sie rozreci. druga gwiazdka za tytul, ktory jakos jedyny mnie zaciekawil...

książek: 1942
Frogiś | 2018-07-17