Piaski czasu

Wydawnictwo: Albatros

Nie sposób nie polubić Hermuksa Tantamoga, zegarmistrza-myszy w miasteczku Pinchester, detektywa-amatora z zamiłowania, bohatera uroczych powieści Michaela Hoeye. Hermuks żyje w świecie zaludnionym przez inne zwierzęta ( głównie gryzonie), wśród których znajduje klientów, nosi flanelowe koszule ozdobione wzorami serów i hoduje biedronkę imieniem Terfle. Serce bohatera bije dla Linki Perfinger, aeronautki i poszukiwaczki przygód.

mrzokonimow | 2016-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2016

Indiana Jones w wersji futerkowej.
Przygodowo-kryminalna historyjka z gryzoniami w rolach głównych, lekka, całkiem zabawna i niegłupia. Idealna jako letnia poczytajka :)

Klaudia Ficek | 2014-04-18
Przeczytana: 30 lipca 2012
Noszołata | 2013-09-03

Czytałam ją jako dziecko. To moja poierwsza książka jaką sobie kupiłam :) Wspominam ją bardzo dobrze. Napisana prostym językiem dla dziecka. Wesoła i przygodaowa,ot takie czytadło na pochmurne dni.

dusiaaczek | 2013-07-29
Przeczytana: 28 lipca 2012