Czas na mysz nie czeka

Okładka książki Czas na mysz nie czeka Michael Hoeye
Okładka książki Czas na mysz nie czeka
Michael Hoeye Wydawnictwo: Albatros literatura piękna
Albatros
2007-02-01
2007-02-01

Całą serię - "Czas na mysz nie czeka", "Piaski czasu", "Przedstawienie czas zacząć" - baaardzo lubię. Miała ukazać się jeszcze część czwarta - "Czas powąchać róże", ale póki co ani widu, ani słychu. A szkoda. Chętnie bym przeczytała, mimo, że jestem już dużo starsza, niż w momencie kiedy dostałam część pierwszą. A czytałam ją przynajmniej 3 razy. I chyba jeszcze do niej wrócę. :) Bardzo ciekawa opowieść. Nie wiem jak dorośli do niej podchodzą, ale jeśli macie pociechy, które lubią czytać, to polecam podarować im tę książkę. Ja będąc dzieckiem pokochałam przygody Hermuksa Tantamoqa - myszy, zegarmistrza, który postanawia zostać detektywem. ;)

" Zboże kochane" ta książka jest magiczna.
. Spodobała mi się obsada : szczur, kret, mysz, udomowiona biedronka, czytając książkę ani razu nie "padłam z łapek" Bardzo przyjemna lektura na wieczór dla dorosłych i tych młodszych

" Zboże kochane" ta książka jest magiczna.

2041

Kapitalna książka!!! Bardzo mi się spodobała już od pierwszej strony.
"Czas na mysz nie czeka" przypomina troszkę "Sprawiedliwość owiec". Zamiast owiec mamy jednak myszy, szczury, krety i biedronkę. Biedronka jest zwierzątkiem domowym głównego bohatera - Hermuksa Tantamoqa, myszy i zegarmistrza w jednym.
Rzadko śmieję się podczas czytania książek, tym razem autorowi udało się rozśmieszyć mnie wielokrotnie. Jak tu się nie śmiać z chrapiącej biedronki...?
Bardzo polecam, a ja już zaczynam poszukiwania innych części tej powieści!

Kapitalna książka!!! Bardzo mi się spodobała już od pierwszej strony.
Rzadko śmieję się podczas czytania książek, tym razem autorowi udało...

• Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Wydawnictwo Albatros
  • -naście lat później 👌

Dodaj cytat z książki Czas na mysz nie czeka