Piaski czasu

literatura piękna
Albatros

więcej Więcej

2041

Zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie sposób nie polubić Hermuksa Tantamoga. Książkę o gryzoniach i ich codziennych kłopotach i radościach czyta się lekko i przyjemnie, ale zawiera ona wiele mądrości.
Polecam.

Indiana Jones w wersji futerkowej.
Przygodowo-kryminalna historyjka z gryzoniami w rolach głównych, lekka, całkiem zabawna i niegłupia. Idealna jako letnia poczytajka :)

Czytałam ją jako dziecko. To moja poierwsza książka jaką sobie kupiłam :) Wspominam ją bardzo dobrze. Napisana prostym językiem dla dziecka. Wesoła i przygodaowa,ot takie czytadło na pochmurne dni.

Zaciekawiła mnie :)

• Dzieciństwo
  • 2021
  • Cała Polska czyta dzieciom...
  • Z biblioteki
  • 2018