Czarodziejski świat

837297294X

W tej książce Dorota Gellner zabierze Was z sobą w CzARODzIEJSKI śWIAT. Życzymy wspaniałej podróży!

electric_cat | 2013-06-12
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 12 czerwca 2013

Tekst umieszczony również na blogu pod tym adresem:

Mentorce nie wypada podpadać - wie o tym każdy praktykant. Pod żadnym pozorem nie wolno jej mówić "nie", gdy w ręku trzyma Twój dzienniczek praktyk i zastanawia się jaką opinię wpisać.
Nie odmawia się również mentorce krótko przed Warszawskimi Targami Książki, szczególnie jeśli kobieta otwarcie wyraża chęć dostania autografu od konkretnej autorki.
W ten oto sposób zakończę notę biograficzną. W moje ręce powierzono jedną z książek autorki, której utwory pamiętam z lat dziecinnych, gdy z magnetofonu leciały takie kawałki jak "Zuzia, lalka nieduża".

Biorę do ręki "Czarodziejski świat" ukryty między dwoma twardymi okładkami. Przyglądam się sympatycznej czarownicy pokazującej gwiazdy małej dziewczynce. Otwieram książkę. Z granatowej strony spogląda na mnie malutki sylf trzymający świecącą różdżkę. Wchodzę do magicznego świata...

wrublik7 | 2014-11-05
Przeczytana: 05 listopada 2014

świetna!!!! szczególnie mi się podobały wierszyczki "czarodziejski most" i "zły humorek" a córcia te dwa wierszyki znała już z przedszkola, widać zatęskniła i wypatrzyła w bibliotece znajomą okładkę :)

a "ja czekam" to wycisnęło mi łezkę, bo widziałam swoje dzieci w tym niecierpliwym wyczekiwaniu
"- co mówisz? że tylko pięć minut to trwało?
PIĘĆ MINUT BEZ CIEBIE - TO NIE JEST TAK MAŁO!" :)

Agka | 2010-08-23

Uwielbiam je czytać na dobranoc swojej córeczce!

Monika | 2015-05-22
Przeczytana: maj 2015